Pozvánka na Projektové symposium 2016

Vážení přátelé,

loňské Projektové symposium bylo skvělým startem největšího a nejinspirativnějšího setkávání projektových manažerů a lidí, kteří chtějí jít za svým snem.

Jsme rádi, že Vás v loňském roce Symposium zaujalo, a rádi bychom Vás srdečně pozvali na Projektové symposium 2016, které se letos koná 17. 3. opět v budově Národní technické knihovny. Buďte mezi prvními a využijte výhodné nabídky vstupenek Early Birds.

Uvést v život projekty chce víc, než jen běžný přístup. Vize, nasazení, jedinečné schopnosti a neutuchající odhodlání jsou tím, co nakonec rozhodne. Jsou to také vlastnosti, které definují každého z výjimečných řečníků, kteří se na letošním Symposiu podělí o své zkušenosti a nápady.

NA KOHO SE MŮŽETE TĚŠIT?

PEPPER DE CALLIER
člověk, kterému naslouchal Václav Havel i Dalajláma, zakladatel Pražského leadership insitutu a držitel ocenění Best Corporate Leadership Coach — Europe 2015

MARIAN JELÍNEK
osobní kouč, který stál za zrodem fenoménu Jaromíra Jágra, držitel doktorátu z kinantropologie a vášnivý chovatel papoušků

DANIEL FRANC
programový manažer GOOGLE, vede tým implementující globální systém pro komunitní spolupráci v IT a podnikání, vizionář, který spolupracoval s globálními giganty i nadějnými start-upy

PETR MÁRA - spoluzakladatel iCON Prague
ROMAN PIHAN - spolumajitel 2N TELEKOMUNIKACE a.s.
TOMÁŠ SLAVATA - filantrop a sportovec
YEMI A. D. - choreograf a producent spolupracující s hvězdami světového showbyznysu

moderují Marcela Augustová a Andrej Halada

Dál vás čekají unikátní workshopy, skvělé jídlo i pití a špičková káva z pražírny DOUBLESHOT.

Symposium zakončí slavnostní galavečer, v rámci kterého bude vyhlášen vítěz čtvrtého ročníku celostátní soutěže Projektový manažer roku 2015. Nebude chybět výborné víno a jídlo v doprovodu příjemné jazzové hudby.

KDY A KDE SE SYMPOSIUM KONÁ?

17. BŘEZNA 2016 v unikátní budově NÁRODNÍ TECHNICKÉ KNIHOVNY, která je skvostem soudobé architektury a místem na špičce konferenčních prostor v Česku.

Více informací a registrace na webu projektovesymposium.cz.


Ohodnoťte článek

Přidat komentář

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×