PMI-PMP®

Kdo uděluje
PMI (Project Management Institute)

Popis certifikace
PMI’s Project Management Professional (PMP)® je nejrespektovanější certifikací projektových manažerů dle PMI. Celosvětově uznávaný certifikát, který prokazuje Vaše zkušenosti, vzdělání a kompetence k úspěšnému řízení projektů. Držitelé certifikace PMP objektivně dosahují lepšího platového ohodnocení než jejich necertifikované protějšky. Pro získání certifikace PMP je nutné splnit požadavky, které objektivně zhodnotí zkušenosti, vzdělání a odborné znalosti uchazeče.

Kvalifikační kriteria
Vzdělání VŠ, alespoň tři roky praxe v projektovém řízení, s 4.500 hodinami vedení a řízení projektů a 35 hodinami vzdělávání v oblasti projektového řízení.

nebo

Vzdělání SŠ s nejméně pětI lety praxe v projektovém řízení, s 7.500 hodinami vedení a řízení projektů a 35 hodin vzdělávání v oblasti projektového řízení.

Jak certifikát získat
1 fáze Chcete-li žádat o PMP, zaregistrujte se a přihlaste se do on-line systému www.pmi.org

2 fáze Zkouška - zkouška se bude skládat ze 175 úloh s výběrem odpovědí a 25 pre-testových otázek (200 celkem). Pre-testové otázky nemají vliv na skóre a jsou umístěny náhodně po celou dobu zkoušky. Doba pro zkoušku je 4 hodiny.


Související téma

Pavelweb
Redaktor
Ing. Pavel Šmejkal
Autor: Ing. Pavel Šmejkal
Ohodnoťte článek

Přidat komentář

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×