PMI-SP®

Kdo uděluje

IPM (Project Management Institute)

Popis certifikace
Uchazeči, kteří získají certifikát PMI-SP® musí prokázat své znalosti, dovednosti a zkušenosti v oboru oblasti plánování projektů. PMI-SP poskytuje odborné znalosti zejména pro tvorbu a udržování časových harmonogramů projektu.

Kvalifikační kriteria
Vysokoškolské vzdělání (min. bakalář), 3500 hodin zkušeností s plánováním projektů a 30 hodin vzdělávání se v oblasti plánování projektu
nebo
Středoškolské vzdělání, 5000 hodin zkušeností s plánováním projektu a 40 hodin vzdělávání se v oblasti plánování projektu.

Jak certifikát získat
1 fáze Chcete-li žádat o PMP, zaregistrujte se a přihlaste se do on-line systému. Během auditu, budete vyzváni k předložení dokumentů, jako jsou kopie diplomu / certifikáty o dosaženém stupni vzdělání, podpisy od svého manažera / vedoucího na projekty, které jste zmínil v části zkušenosti pro ověření zkušeností, 23 odborného vzdělávání v projektovém managementu. Požadované dokumenty musíte odeslat poštou nebo kurýrní službou. Dokumenty odeslané faxem nebo e-mailem nejsou přijímány.
Jesliže projdete auditem, PMI vám dá dopředu rozvrh zkoušek.

2 fáze Zkouška - zkouška se bude skládat ze 150 otázek s výběrem odpovědí a 20 pre-testových otázek (170 celkem). Pre-testové otázky nemají vliv na skóre a jsou umístěny náhodně po celou dobu zkoušky. Doba pro zkoušku je 3,5 hodiny.


Související téma

Pavelweb
Redaktor
Ing. Pavel Šmejkal
Autor: Ing. Pavel Šmejkal
Ohodnoťte článek

Přidat komentář

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×