Přijďte v červnu na PMcon 2017!

Jak začít s projektovým řízením? Co je v začátcích nejtěžší? A co může projektový manažer udělat pro to, aby se ve své kariéře snadno posunul dál? Na to vám odpoví letošní konference PMcon s podtitulem Krok do neznáma… aneb čím prochází začínající projekťák, která se uskuteční 2.6.2017 na ČZU v Praze.

Pavel Šmejkal z Projectman.cz na konferenci představí svou infografickou show Projektoví manažeři v ČR se zajímavými informacemi z tohoto světa - o výsledcích průzkumu mezi projekťáky. Kromě informací o platech, velikosti projektů, významu certifikací a spokojenosti projektových manažerů v Česku se dozvíte 3 konkrétní tipy, jak se ve své kariéře posunout významně dál.

Zúčastnit se můžete i workshopu Vítka Pazdery LinkedIn na plný plyn a vylepšit si tak šance, že vás personalisté osloví s nabídkou zajímavých pozic.

Těšit se můžete také na Petra Lva ze Symphery a jeho přednášku Nahraďte svého šéfa, kde vám prozradí jak se už na začátku své kariéry dostat k řízení důležitých projektů.

Současně s konferencí proběhne i veletrh pracovních příležitostí a stáží TalentMagnet, na kterém můžete získat práci či stáž právě jako projekťák v DigiMates a dalších jak menších tak korporátních společnostech.

Registrujte se na konferenci a přijďte si užít den plný užitečných informací, skvělé atmosféry a vytváření nových kontaktů!


Celý program a další informace na www.pmcon.cz.
Karol Web
Redaktor
Karolína Půžová
Autor: Karolína Půžová
Ohodnoťte článek

Přidat komentář

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×