Meeting: Procesní řízení

, Praha , HUB Praha, Drtinova 10

Rádi bychom vás tímto pozvali na další setkání projektového klubu. Téma příštího setkání zní ”Procesní řízení”. Zatímco projekty dobře řeší změnu a dosahování náročnějších cílů, výborně fungující procesy jsou neméně důležité. Procesy a jejich řízení mají uplatnění snad ve všech oborech a výborně si dokáží poradit s...

Show all information about meeting

Rádi bychom vás tímto pozvali na další setkání projektového klubu. Téma příštího setkání zní ”Procesní řízení”. Zatímco projekty dobře řeší změnu a dosahování náročnějších cílů, výborně fungující procesy jsou neméně důležité. Procesy a jejich řízení mají uplatnění snad ve všech oborech a výborně si dokáží poradit s rutinními činnostmi, chybovostí atp. Z časových důvodů budou prezentace i diskuze cíleny spíše pro menší až střední organizace a jednodušší pojetí řízení procesů.

Našimi hlavními hosty na tomto setkání budou Robert Vlach, podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze, a Pavel Minář, konzultant pro IT a G Suite. Oba mají velmi bohaté zkušenostmi (nejen) v oblasti řízení procesů a jsou také spolutvůrci aplikace Procesoid coby jednoho z nejjednodušších nástrojů procesního řízení na světě. Svými zkušenostmi k pestrosti diskuze přispěje i konzultantka procesního řízení Renata Novotná.

Setkání se uskuteční ve středu 10. dubna 2019 od 18. hod. do 21. hod v HUBu Praha (Drtinova 10).

Průběh setkání

Po tradičním představení účastníků zahájíme setkání společnou prezentací Roberta Vlacha a Pavla Mináře, ve které proberou:

 • Úvod do procesního řízení pro neprocesáky
 • Nejlepší praktiky pro zavádění procesů
 • Jak překonat odpor k procesům v organizacích
 • Různé způsoby evidence a řízení procesů
 • Konkrétní ukázky v aplikaci Procesoid aj.

Renata Novotná se ve své kratší prezentaci podělí o své zkušenosti a pohledy:

 • Různé přístupy zavedení procesního řízení do firmy
 • Problémy, které mohou nastat při zavádění formalizovaných procesů a jak jim předejít nebo s nimi pracovat

Po přednáškách všech hostů bude prostor pro širší diskuzi všech účastníků. Podle času budeme moci diskutovat alespoň některá z těchto témat:

 • kde uplatnit projektové řízení, kde procesní řízení a jak tyto přístupy nejlépe kombinovat
 • specifika opakujících se projektů
 • výhody a nevýhody jednotlivých přístupů a variant řešení řízení procesů
 • best practices v procesním řízení
 • čeho se při zavádění procesů vyvarovat
 • co se komu (ne)osvědčilo
 • + bude dán podle možností prostor pro další relevantní dotazy a témata

Medailonky hostů

Robert Vlach působí jako podnikatel a podnikatelský poradce se zkušenostmi z desítek projektů a více než tří set poradenských případů. Od roku 2005 se v Česku jako vůbec první publicista, konzultant a lektor věnuje systematické podpoře a popularizaci osobního podnikání (tzv. freelancing) prostřednictvím internetového portálu www.navolnenoze.cz. Je autorem bestselleru Na volné noze: Podnikejte jako profesionálové (Jan Melvil Publishing, 2017), držitelem ocenění Živnostník roku v Moravskoslezském kraji a zakladatelem prvního evropského think-tanku pro nezávislé profesionály.

Pavel Minář je IT poradce na volné noze. Jako autorizovaný Google Cloud Partner a držitel prestižní certifikace Google Certified Deployment Specialist pomáhá svým klientům s přechodem na cloudové řešení od Google - G Suite. A je také blázen do procesů a systematizace práce.

Renata Novotná je vystudovaný filosof a ekonom s více než desetiletou praxi na manažerských pozicích korporátních firem. Od roku 2015 pracuje s malými firmami a podnikateli napříč obory. Pomáhá podnikatelům posouvat jejich firmu dál efektivní organizací práce, nastavením procesů a delegováním.

Užitečné informace:

Chcete se přihlásit? Napište na mail: podpora@projektovyklub.cz

Kapacita setkání je omezená, rezervace a úhrada účasti předem je nutná. Místo si můžete jednoduše rezervovat na mailu:podpora@projektovyklub.cz. Vstupné 1190 Kč/osoba.

Moc se těším na další diskuzi, kdo chcete místo, s rezervací rozhodně neotálejte! :)

Hide full description
The training provider: Projektový klub

Location
HUB Praha, Drtinova 10

Register

Register with

nebo

Classic registration

*
*
*
*
*
I agree with the processing of personal data under the Terms for the following purposes:
×