Conference: Konference PMcon 2019: Na cestě k projektovému leadershipu

, Praha , ČVUT, Praha 6

Konference PMcon, která se bude konat již pošesté, je připravována pro studenty, juniorní projekťáky a všechny ostatní, kteří chtějí získat více znalostí a dovedností v tomto oboru. Letošní ročník nese podtitul „Na cestě k projektovému leadershipu“ a uskuteční se 31. května 2019 v moderních prostorách Nové budovy ...

Show all information about conference

Konference PMcon, která se bude konat již pošesté, je připravována pro studenty, juniorní projekťáky a všechny ostatní, kteří chtějí získat více znalostí a dovedností v tomto oboru. Letošní ročník nese podtitul „Na cestě k projektovému leadershipu“ a uskuteční se 31. května 2019 v moderních prostorách Nové budovy ČVUT v Praze. Na přednáškách a workshopech vedených zkušenými profesionály načerpáte nové informace uplatnitelné při práci na vlastních projektech i inspiraci pro svůj další rozvoj.

Nosným tématem akce bude leadership a aplikace jeho principů při každodenním vedení projektů. Proč projekt nespasí ani sebelepší tabulky a "zelené” reporty? Komu a čemu věnovat čas a úsilí tak, aby projekty a organizace mohly dosahovat kýžených cílů? A kde vlastně začíná a končí odpovědnost projektových manažerů? O tom všem bude nadcházející PMcon!

Mezi řečníky letošního PMconu nebude chybět například Head of European Operations v STRV a enterpreneur Jakub Plas, kouč a sportovní trenér Michal Ježdík, Senior Consultant ve společnosti Symphera Přemysl Mika, a dále také Romana Mareth - Competence Leader pro oblast projektového řízení ve společnosti itelligence nebo Programová manažerka a koučka Klára Novotná.

Po skončení hlavního programu se můžete těšit na navazující networking s přednášejícími, vedoucími workshopů a dalšími účastníky akce. Zejména ale můžete očekávat den nabitý energií a příležitostmi se (ne)formálně pobavit a navázat kontakty s lidmi z oboru, kteří řeší podobné profesní výzvy a problémy.

Bližší informace a vstupenky hledejte na www.pmcon.cz.

Hide full description
The training provider: Studentský klub projektového řízení

Location
ČVUT, Praha 6

Register

Register with

nebo

Classic registration

*
*
*
*
*
I agree with the processing of personal data under the Terms for the following purposes:
×