Školení: PRINCE2® Practitioner, včetně certifikace

Každý den od 09:00, Praha Sokolovská č.p. 178/č.o.247, 190 00 Praha 9 - Vysočany
  • Kurz je určen pro všechny zájemce o certifikaci PRINCE2® Practicioner, kteří již disponují úrovní Foundation. Zkouška je součástí a v ceně kurzu!
  • Cílem kurzu je získat certifikát PRINCE2® Practicioner.
  • Tento akreditovaný, česky vedený kurz Vás efektivně připraví na úspěšné složení...
Zobrazit více
  • Kurz je určen pro všechny zájemce o certifikaci PRINCE2® Practicioner, kteří již disponují úrovní Foundation. Zkouška je součástí a v ceně kurzu!
  • Cílem kurzu je získat certifikát PRINCE2® Practicioner.
  • Tento akreditovaný, česky vedený kurz Vás efektivně připraví na úspěšné složení zkoušky PRINCE2® Practitioner. Zkoušku konáme v českém jazyce.
  • Obsah kurzu: PRINCE2® je nejrozšířenější metodikou projektového řízení na světě. Uplatňuje se ve velkých korporacích i veřejné správě, stejně jako u jejich dodavatelských firem.

Pokud úspěšně zvládnete náš kurz, ručíme za Váš úspěch!

Garance úspěchu!
Pokud již disponujete úrovní Foundation a zúčastníte se celého našeho Practicioner kurzu, v jehož průběhu úspěšně absolvujete cvičný Practicioner test, tak vám v případě, že následně neuspějete u ostrého Practicioner testu, zaplatíme jeho opakování. Pokud opět uspějete u cvičného Practicioner testu a následně neprodleně nesložíte Practicioner zkoušku, vrátíme Vám peníze za kurz.

Zvládnutím certifikačního stupně Practicioner dokládá úspěšný kandidát nejen svoji znalost základů PRINCE2®, ale také svoji schopnost metodiku použít v kontextu „živého“ projektu.

Největší přidaná hodnota PRINCE2® spočívá v jasném rozdělení rolí a odpovědností, a v precizně definovaných řídících procesech.

Řízení projektu pomocí standardu PRINCE2® je běžně vyžadováno ve výběrových řízeních jako podmínka zadavatele, který chce mít jistotu, že jeho projekty jsou řízeny podle zásad dobré praxe. Zároveň se PRINCE2® dá přizpůsobit pro řízení i menších projektů.

Během našeho tréninku si osvojíte metodiku PRINCE2®, její pojmy, strukturu a souvislosti, porozumíte principům, na nichž celá metodika stojí, a vyznáte se v nejdůležitějších znalostních oblastech (tématech), osvojíte si znalost sedmi klíčových procesů, a porozumíte jejich vzájemné návaznosti.
A hlavně: věříme, že úspěšně absolvujete zkoušku „Practitioner“ (výsledek se dozvíte během cca 2 týdnů po vyhodnocení ve Velké Británii).

Kurz je veden v českém jazyce akreditovaným lektorem, který je sám úspěšným PRINCE2® Practitionerem . Zkouška se koná rovněž v českém jazyce.
PRINCE2® je registrovanou ochrannou známkou AXELOS Limited. Kurzy jsou pořádány ve spolupráci se společností OCIRIS (SCHWEIZ) GmbH jako BCS ATO.

Komplexní vzdělávací materiál pro přípravu ke zkoušce PRINCE2® Foundation i Practicioner obdržíte během kurzu. V zájmu kvality kurzu je počet účastníků omezen na maximálně 12, minimem jsou 3 účastníci. Doba trvání kurzu jsou 2 dny.

Zobrazit méně
Pořadatel školení: PM Consulting

Místo
Praha

Cena: 20 700 Ceny jsou uvedeny bez DPH
Koupit
Jana%20zmen%c5%a1en%c3%a1 edited
Potřebujete poradit? Jana Svěcená 604114825
 

Objednat

PRINCE2® Practitioner, včetně certifikace
30.05.2019 (09:00) - 31.05.2019Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×