Konference: 9. ročník Konference projektového řízení

Každý den od 08:00, Hotel Grandior Praha **** , Na Poříčí 42, 110 00, Praha 1

V pořadí již 9. ročník Konference projektového řízení s podtitulem "(Ne)buďte měkcí" se uskuteční 20.-21. září 2017 v hotelu Grandior v Praze.

Podívejte se na videopozvánku, kterou pro vás připravili pořadatelé konference. Můžete se těšit na bohatý program, zajímavé přednášející, setkání se svými kolegy a s lidmi ze...

Zobrazit všechny informace o konferenci

V pořadí již 9. ročník Konference projektového řízení s podtitulem "(Ne)buďte měkcí" se uskuteční 20.-21. září 2017 v hotelu Grandior v Praze.

Podívejte se na videopozvánku, kterou pro vás připravili pořadatelé konference. Můžete se těšit na bohatý program, zajímavé přednášející, setkání se svými kolegy a s lidmi ze světa projektového řízení. Letos pořadatelé lákají účastníky na větší prostory hotelu Grandior, networking a na agilní přednášku a workshop Keitha Richardse.

Projectman.cz si pro vás, projektové manažery, připravili PM skill test!

Test projektových schopností jsme úplně poprvé představili na letošním 10. ročníku Konference projektového managementu ve Zlíně. Testování bude probíhat na iPadech na stánku Projectman.cz a nezabere vám více než 5 minut. Každý testovaný obdrží svůj Osobní kompetenční report.

Tak se mezi přednáškami a workshopy zastavte na stánku Projectman.cz a zjistěte, jaké jsou vaše silné stránky v projektovém řízení, případně kde máte příležitost ke zlepšení.

Dsc 5001


Registrace na konferenci provádějte zde.

Na viděnou na konferenci!


Zobrazit méně
Pořadatel školení: Komora projektových manažerů

Místo
Na Poříčí 42, 110 00, Praha 1

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×