Webinář: Soustředění ve světě vyrušení aneb Jak se soustředit na práci a dosahovat maximálních výsledků

Víte, čemu jste se věnovali posledních 48 minut? Pokud ano - byla to ta nejdůležitější činnost, kterou jste zrovna v tu chvíli mohli realizovat? A pokud ano - věnovali jste jí maximální pozornost? Během webináře Soustředění ve světě vyrušení si ukážeme, proč je soustředění pro maximální osobní produktivitu naprosto...

Zobrazit všechny informace o webináři

Víte, čemu jste se věnovali posledních 48 minut? Pokud ano - byla to ta nejdůležitější činnost, kterou jste zrovna v tu chvíli mohli realizovat? A pokud ano - věnovali jste jí maximální pozornost? Během webináře Soustředění ve světě vyrušení si ukážeme, proč je soustředění pro maximální osobní produktivitu naprosto klíčové a jak se “díky” špatné koncentraci dostáváme pod negativní tlak. Společně projdeme ty nejčastější příčiny narušení soustředění a vyzkoušíme si, jak je co možná nejlépe vyřadit z našeho denního programu. Zároveň si představíme přístupy, které vaši pozornost mohou výrazně zvýšit.

Určeno těm, kdo na svém soustředění chtějí zapracovat, ale neví, kde začít. Lepší koncentrace, vyšší produktivita, dosahování výsledků. A v neposlední řadě praktické zkušenosti lektora ověřené s tisícovkami profesionálů. Dozvíte se, jak se koncentrují na práci úspěšní profesionálové a s čím začít u sebe.

Webinář si pro vás připravil Daniel Gamrot.

Registrace na webinář

První 3 webináře jsou zdarma.

Více informací o webináři naleznete zde.

Zobrazit méně
Pořadatel školení: KIVI Klub Inovatívneho Vzdelávania a Inšpirácií

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×