Setkání: Podnikání s e-residency (princip, praktické zkušenosti)

Na základě poptávky členů Undergroundu je připravena přednáška z oboru mimo projektové řízení, nicméně s poměrně zajímavou tématikou především pro projektové manažery, kteří pracují jako OSVČ nebo mají svou firmu. Ale nepochybně bude zajímavá i pro zaměstnance. Jejím tématem bude vysvětlení elektronického občanství,...

Zobrazit všechny informace o setkání

Na základě poptávky členů Undergroundu je připravena přednáška z oboru mimo projektové řízení, nicméně s poměrně zajímavou tématikou především pro projektové manažery, kteří pracují jako OSVČ nebo mají svou firmu. Ale nepochybně bude zajímavá i pro zaměstnance. Jejím tématem bude vysvětlení elektronického občanství, toho, jak může pomoct v internacionalizaci podnikání na území EU. Nedílnou součástí budou i zcela praktické zkušenosti z jeho využití. Aktuálně tuto možnost v ČR využívá již asi 200 osob a tak je zřejmé, že to není úplně „k ničemu“.

Přednáška s následnou diskuzí se bude konat ve čtvrtek 14. prosince od 17:30. Místo ještě není určeno a kdo má zájem, aby se přednáška konala u něho, a může zajistit místnost, nechť se ozve organizátorům na mail@mypmi.eu.

Přihlášky ZDE

Zobrazit méně
Pořadatel školení: Projektový Underground

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×