Workshop: Klíčové rozhovory v práci a v životě

, bude upřesněno ,

Jde o rozhovory, kde je v sázce hodně (jde o všechno), střetávají se rozdílné názory a létají tam silné emoce. Takovým konverzacím se nelze vyhnout, přičemž každá taková konverzace se během vteřiny může stát životně důležitou. Obvykle se v takových situacích chováme katastrofálně. Snadno si můžeme rychle zničit svou...

Zobrazit všechny informace o workshopu

Jde o rozhovory, kde je v sázce hodně (jde o všechno), střetávají se rozdílné názory a létají tam silné emoce. Takovým konverzacím se nelze vyhnout, přičemž každá taková konverzace se během vteřiny může stát životně důležitou. Obvykle se v takových situacích chováme katastrofálně. Snadno si můžeme rychle zničit svou (léta budovanou) kariéru, manželství, kamarádství, vztah, ba i život.

Kdykoli uvíznete (ve slepém kruhu; nemáte výsledky, které chcete či máte výsledky, které nechcete, opakující se problémy), je to proto, že je nějaký životně důležitý rozhovor, který nevedete, nebo vedete špatně. Správné chování se však lze naučit. Znalost jak dělat Klíčové rozhovory má disproporčně vysoký efekt na váš život a vztahy a výsledky; soukromé i pracovní. Jedním z cest je vytáhnout a projednat věci, které jsou pro život nejpodstatnější.

Seznámí Vás Milan Schwarzkopf, zkušený Projektový manažer, který se již léta zajímá i o „Soft skills“ jako nutné součásti znalostí dobrého Projektového manažera, ale i manžela, partnera, rodiče, osobnosti pro moderní svět a každodenní život.

Po přednášce bude následovat diskuze.

Přihlášky a více info zde.

Zobrazit méně
Pořadatel školení: Projektový Underground

Místo
bude upřesněno

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×