Workshop: Komplexitu analýzou neubiješ

, Howden - ČKD Kompresory , Lisabonská 4 Praha 9

Co se pod tímto názvem skrývá? Přednáška a po přestávce bude následovat diskuze s úvodem do agilních principů řízení projektů.

Často se říká, že agilní přístup je vhodný pro malé projekty, WEBy, zatímco velké projekty je třeba naplánovat, analyzovat, navrhnout architekturu apod. Je to vždy pravda? Oba přístupy jsou...

Zobrazit všechny informace o workshopu

Co se pod tímto názvem skrývá? Přednáška a po přestávce bude následovat diskuze s úvodem do agilních principů řízení projektů.

Často se říká, že agilní přístup je vhodný pro malé projekty, WEBy, zatímco velké projekty je třeba naplánovat, analyzovat, navrhnout architekturu apod. Je to vždy pravda? Oba přístupy jsou ale nástroji na snižování rizika spojené s dodávkou projektů. Komplexitu analýzou neubijete. Zaměřme se na fundamenty, poznejme naše prostředí a jeho kontext a dle toho se rozhodujme. Nedělejme z toho náboženství.

Přednášet a diskutovat bude Ondřej Kavula, který prošel od vývojáře, architekta, projektového a programového manažera, šéfa vývoje až dnešnímu nezávislému konzultantovi / agilnímu kouči. Má více než 10 let praxe řízení komplexních vývojových a integračních projektů, ale i agilní transformace korporací i menších IT firem (AVG, T-mobile, O2, Commerzbank, aktuálně Škoda Auto).

Rezervujte si své místo!

Zobrazit méně
Pořadatel školení: Projektový Underground

Místo
Howden - ČKD Kompresory

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×