Setkání: Networking – Řízení projektů ve start-upu

, Hotel ILF ***, místnost 9 , Budějovická 15/743, Praha 4

Nově vzniklé společnosti, pro které se vžilo označení start-up, se místy nadšeně hlásí k volnosti a nesvázanosti procesy. Samy se však označují nebo jsou označovány za projekty. Jak vypadá projektové řízení ve start-upu budeme diskutovat se zajímavými hosty, kteří se v prostředí start-up společností dlouhodobě...

Zobrazit všechny informace o setkání

Nově vzniklé společnosti, pro které se vžilo označení start-up, se místy nadšeně hlásí k volnosti a nesvázanosti procesy. Samy se však označují nebo jsou označovány za projekty. Jak vypadá projektové řízení ve start-upu budeme diskutovat se zajímavými hosty, kteří se v prostředí start-up společností dlouhodobě pohybují.

Prvním hostem našeho březnového (6. 3. 2018) networkingu v Praze bude Dan Erlebach, zakladatel a majitel start-upu SharyGo .

Pro organizaci pražského networkingu jsme si pro vás připravili novinku a nechali jsme se inspirovat konceptem World Café.

Kdy: 6.3.2018 od 18.00

Kde: Hotel ILF ***, místnost 9, Budějovická 15/743, Praha 4

Zapište se na networking na emailu stepanka.bodlakova@komorapm.cz a už začněte přemýšlet o tématech, která vás zajímají.

Zobrazit méně
Pořadatel školení: Komora projektových manažerů

Místo
Budějovická 15/743, Praha 4

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×