Setkání: Jak chytře a psychologicky nastartovat projekt i jeho tým

, Shine Consulting , Vítězné nám. 577/2, 160 00 Praha 6

Zuzana Ježková - Jak chytře a psychologicky nastartovat projekt i jeho tým

Projekt na startovní čáře je ovlivněn zejména schopností týmu rychle se sladit a sehrát tak, aby všichni vyšli stejnou cestou směřující k dosažení stanovených cílů. Jak se při zahájení projektu v heterogenním týmu dobře zorientovat a vést jej...

Zobrazit všechny informace o setkání

Zuzana Ježková - Jak chytře a psychologicky nastartovat projekt i jeho tým

Projekt na startovní čáře je ovlivněn zejména schopností týmu rychle se sladit a sehrát tak, aby všichni vyšli stejnou cestou směřující k dosažení stanovených cílů. Jak se při zahájení projektu v heterogenním týmu dobře zorientovat a vést jej k úspěšnému cíli? Jakých chyb se při startu projektu dopouštíme a jak je takticky eliminovat?

IPMA Česká republika, z.s., a IPMA Young Crew Vás srdečně zvou na workshop se zkušenou lektorkou, psycholožkou a osobní koučkou Zuzanou Ježkovou, který se uskuteční dne 10. 4. od 17:30 ve školicím centru Shine Consulting na Praze 6 v Dejvicích.

Na modelovém příkladu si vyzkoušíte, jaká omezení nastávají při spouštění projektu, a následně výkladem s příklady se dozvíte, jak se chybám vyvarovat z pohledu psychologického i na základě aplikace technik projektového řízení.

Přednášející:

Zuzana Ježková je zkušená lektorka. Pravidelně organizuje odborná školení, zážitkové tréninky a rozvojové kurzy. Zaměřuje se na oblast projektového řízení, sebeřízení, work-life balance, komunikační dovednosti a další soft skills. Je certifikovanou konzultantkou projektového řízení (IPMA® PMC). Sama víc jak 11 let pracovala jako projektová manažerka (má certifikáty IPMA, PMI i PRINCE2).

Napsala e-knihu Hodina navíc každý den, přispívá na blog psychologicketipy.cz a mnoho dalšího. Více se můžete dozvědět na zuzanajezkova.cz.

Akce je zdarma. Účastníci se mohou registrovat zde:

https://goo.gl/forms/QdPqeyXZetQmbTuf2

Neváhejte se přihlásit co nejdříve, počet míst je omezen.

Těšíme se na Vaši účast.

Nechcete, aby Vám neutekla žádná naše akce? Sledujte nás na Facebooku.


Zobrazit méně
Pořadatel školení: IPMA Česká republika

Místo
Vítězné nám. 577/2, 160 00 Praha 6

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×