Workshop: Agile beyond IT / Business agilita

, Inspiration HUB , Jankovcova 1037/49, Classic 7, BUDOVA C.

Agilní řízení se v posledních několika letech dostalo z alternativního “punkového” proudu do mainstreamu a téměř žádná organizace se tomuto trendu již nedokáže vyhnout.

I ty nejkonzervativnější korporace alespoň lokálně zkoušejí pilotovat vývoj ve Scrumu na několika týmech. Ti odvážnější a zejména pak firmy v silném...

Zobrazit všechny informace o workshopu

Agilní řízení se v posledních několika letech dostalo z alternativního “punkového” proudu do mainstreamu a téměř žádná organizace se tomuto trendu již nedokáže vyhnout.

I ty nejkonzervativnější korporace alespoň lokálně zkoušejí pilotovat vývoj ve Scrumu na několika týmech. Ti odvážnější a zejména pak firmy v silném konkurenčním prostředí, pod tlakem na masivní digitalizaci businessu, provádějí komplexní agilní transformace a škálují produktový vývoj pomocí různých frameworků.

Všechny tyto aktivity mají často jedno společné: transformuje se IT (panuje přesvědčení, že Agile a Scrum to je přece “IT stuff”...), business vytvoří roli Product Ownera, ale dále zůstává nezměnen a agilní přístup se “roubuje” do stávající rigidní organizace obsahující hierarchické řízení, maticové struktury, funkčí sila a další prvky managementu 19. a 20. století.

Opravdová agilita, tedy aplikace agilních principů nejen pro vývoj software, ale pro boj s organizační komplexitou však jde za hranice IT a pro dosažení všech benefitů, které může změna přinést, je potřeba přistoupit k zásadní změně firemní kultury, nastavení procesů a organizační struktury.

Businessová a organizační agilita je tématem nadcházející dekády - buďme na ni připraveni...

Připraví nás na ni jeden z nejpovolanějších - Ondřej Kavula. Ondřej prošel od vývojáře, architekta, projektového a programového manažera, šéfa vývoje až dnešnímu nezávislému konzultantovi / agilnímu kouči. Má více než 10 let praxe řízení komplexních vývojových a integračních projektů, ale i agilní transformace korporací i menších IT firem (AVG, T-mobile, O2, Commerzbank, aktuálně Škoda Auto).

Přihlášky zde.

Zobrazit méně
Pořadatel školení: Česká komora PMI

Místo
Inspiration HUB

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×