Setkání: PLÁNOVÁNÍ KAPACIT ZDROJŮ V MULTIPROJEKTOVÉM ŘÍZENÍ

, Praha , HUB Praha, Drtinova 557/10, 150 00 Praha 5

Tématem příštího setkání je ”Plánování kapacit v multiprojektovém prostředí”. Součástí programu bude prezentace několika SW řešení (Easy Project, produkty Microsoftu a další) a také diskuze lidí z praxe kolem kulatého stolu. Setkání se uskuteční 14.11.2018 od 18.00 do 21.00 v HUBu Praha.
Realizujete souběžně větší...

Zobrazit všechny informace o setkání

Tématem příštího setkání je ”Plánování kapacit v multiprojektovém prostředí”. Součástí programu bude prezentace několika SW řešení (Easy Project, produkty Microsoftu a další) a také diskuze lidí z praxe kolem kulatého stolu. Setkání se uskuteční 14.11.2018 od 18.00 do 21.00 v HUBu Praha.
Realizujete souběžně větší množství zakázek nebo jiných projektů, které mezi sebou sdílí zdroje, a řešíte, jak tyto projektové zdroje co nejlépe plánovat? Potom přijďte načerpat inspiraci právě na toto setkání. Kromě praktických ukázek SW podpory budeme hlavně diskutovat, co se ostatním reálně a udržitelně daří používat v praxi.
Témata vstupních prezentací a průběh setkání

 • Easy Project - živá ukázka řešení multiprojektových kapacit
  Jan Řeřicha, Head of Consulting, Easy Software Ltd.
 • Co nabízí k plánování a řízení kapacit Microsoft
  Martin Répal, senior konzultant a projektový manažer ve firmě inzagi s.r.o. (Microsoft Silver Project and Portfolio Management Partner)
 • Krátké ukázky dalších řešení (např. Tomáš Zísler představí Wrike a Asanu)
 • Diskuze reálných praktických možností např. k těmto tématům a pohledům:
 • v jakém prostředí se daří nasadit SW a kde ne
 • co jsou nutné podmínky pro aplikaci SW
 • jaké další možnosti máme tam, kde se SW nasadit nedaří
 • další aspekty plánování a řízení projektových kapacit


Setkání oficiálně končí ve 21.00. V diskuzi se dá neformálně pokračovat za rohem v nedaleké restauraci Zubajda, kam se nespěchající účastníci po setkání většinou ještě rádi přesunou.

Medailonky hostů

Jan Řeřicha vede implementační tým nastavující Easy Project po celém světě a koordinuje portfolio implementačních projektů, včetně implementací probíhajících přes partnery. Implementoval Easy Project téměř ve stovce firem a mohl tak obdivovat pestré přístupy k projektovém řízení i vedení týmů. Neustále se nechá klienty inspirovat.
Martin Répal působí jako senior konzultant a projektový manažer ve firmě inzagi s.r.o.. Celou svoji profesní kariéru se zabývá implementacemi systémů pro řízení projektů a projektových portfolií. Více než patnáctileté manažerské a projektové zkušenosti získal během působení ve společnostech AutoCont, skupině UniControls a ČSA. Jako konzultant Microsoft EPM stál u počátků softwarové podpory projektového řízení v ČR. V současné době vyučuje Projektové řízení na Vysoké škole obchodní v Praze. Je spoluautorem publikace o řízení portfolia projektů. Též autorem skript a odborných článků. Martin Répal je certifikovaným projektovým manažerem PRINCE2 Practitioner a držitelem produktové certifikace Microsoft Certified IT Professional pro oblast Enterprise Project Management.

Tomáš Zísler - více než 10 let jej baví rozjíždět nové firmy (Red Peppers, Shopero) a stavět zajímavé projekty (PriceWatch, Duxum). Mít na starost více firem najednou vás naučí nastavit priority i principy řízení. Rád své zkušenosti předá dál a poradí s volbou PM nástroje.

Rezervace a platby

Kapacita setkání je 25 míst, rezervace a úhrada účasti předem je nutná. Místo si můžete jednoduše rezervovat odpovědí na email: podpora@projektovyklub.cz
Vstupné činí 450 Kč/os., pokyny pro platbu budou poslány spolu s potvrzením rezervace (pro urychlení prosím uvést případné IČ, na které se má fakturovat).
Zobrazit méně
Pořadatel školení: Projektový klub

Místo
HUB Praha, Drtinova 557/10, 150 00 Praha 5

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×