Setkání: Emočně inteligentní leadership, host R. Kudělka

, Ostrava , HUB Ostrava

Rádi bychom vás tímto pozvali na další setkání projektového klubu. Téma příštího setkání zní ”Emočně inteligentní leadership”. K diskuzi přivítáme hosta Ing. Radima Kudělku, zkušeného lektora a konzultanta. Setkání se uskuteční ve čtvrtek (pozor, ne obvyklé pondělí) 7.3.2019 od 18. hod. do 21. hod v HUB Ostrava. S...

Zobrazit všechny informace o setkání

Rádi bychom vás tímto pozvali na další setkání projektového klubu. Téma příštího setkání zní ”Emočně inteligentní leadership”. K diskuzi přivítáme hosta Ing. Radima Kudělku, zkušeného lektora a konzultanta. Setkání se uskuteční ve čtvrtek (pozor, ne obvyklé pondělí) 7.3.2019 od 18. hod. do 21. hod v HUB Ostrava. S hostem jsme se dohodli, že abychom mohli v tématu více do hloubky, snížíme kapacitu na 20 lidí.

Emočně inteligentní leadership je disciplína vedení lidí prostřednictvím rozvoje emoční inteligence. Začíná rozvojem kapacity vedoucího vést sám sebe a efektivně využívat své vnitřní zdroje a dále pak rozvojem dovedností motivovat druhé a vytvářet pracovní prostředí, ve kterém se daří důvěře, sdílení informací, synergii pracovního týmu i zdravému riskování.

Spolu s hostem budeme diskutovat např. o těchto tématech:

  • Co to jsou emoce, jaký je účel emocí.
  • Jak emoce vznikají a jaké jsou nástroje emoční kultivace (sebeuvědomění – sebeřízení).
  • Jaké jsou klíčové dovednosti emočně inteligentního leadera.
  • Co to jsou vnitřní zdroje motivace a jak je využívat v pracovním prostředí.
  • Smysluplnost, mistrovství a svoboda v práci.
  • Nastavení cílů a pracovních úkolů dle stavu Flow.
  • Jak vytvářet pozitivní klima firmy.
  • Role bezpečí, respektu a důvěry v dlouhodobých pracovních vztazích.
  • Vize, poslání a hodnoty organizace.

Ing. Radim Kudělka je zkušený lektor a konzultant s 15 letou praxí v oblasti rozvoje tvořivého lidského potenciálu. Realizoval několik desítek vzdělávacích a rozvojových projektů a své zkušenosti přitom tříbil studiem u předních odborníků na osobnostní rozvoj u nás i ve světě např. Waldorfský seminář (Praha), studijní stáž na Michael Hall school (Anglie), „Služby bez hranic“ MEC (Kanada), Five mindfulness training (Francie). V současné době Radim přednáší předmět Inovace a kreativita v řízení lidských zdrojů na VŠ managementu a psychologie Newton College, pořádá kurzy pro veřejnost ve škole Letokruh (Brno) a spolupracuje s firmami a jednotlivci, kterým záleží nejen na tom, co dělají, ale také proč a jak to dělají. Zaměřuje se na rozvoj dovednosti vědomé komunikace, emoční inteligence, talent managementu a pozitivního klimatu firem. Více informací o Radimovi a jeho práci můžete nalézt na www.radimkudelka.cz

Vstupné je 690 Kč, kapacita setkání je 20 míst, rezervace a úhrada účasti předem je nutná. Místo si můžete jednoduše rezervovat odpovědí na mai podpora@projektovyklub.cz.

Pokud máte předplacený balíček, odečte se úhrada ze zbývajících předplacených vstupů. Jinak se domluví platba při potvrzení rezervace (detaily o možnostech např. zde http://projektovyklub.weebly.com/o-naacutes.html).

Moc se těšíme na vás, kteří se chcete rozvíjet v tomto tématu :)

Zobrazit méně
Pořadatel školení: Projektový klub

Místo
HUB Ostrava

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×