Setkání: Procesní řízení

, Praha , HUB Praha, Drtinova 10

Rádi bychom vás tímto pozvali na další setkání projektového klubu. Téma příštího setkání zní ”Procesní řízení”. Zatímco projekty dobře řeší změnu a dosahování náročnějších cílů, výborně fungující procesy jsou neméně důležité. Procesy a jejich řízení mají uplatnění snad ve všech oborech a výborně si dokáží poradit s...

Zobrazit všechny informace o setkání

Rádi bychom vás tímto pozvali na další setkání projektového klubu. Téma příštího setkání zní ”Procesní řízení”. Zatímco projekty dobře řeší změnu a dosahování náročnějších cílů, výborně fungující procesy jsou neméně důležité. Procesy a jejich řízení mají uplatnění snad ve všech oborech a výborně si dokáží poradit s rutinními činnostmi, chybovostí atp. Z časových důvodů budou prezentace i diskuze cíleny spíše pro menší až střední organizace a jednodušší pojetí řízení procesů.

Našimi hlavními hosty na tomto setkání budou Robert Vlach, podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze, a Pavel Minář, konzultant pro IT a G Suite. Oba mají velmi bohaté zkušenostmi (nejen) v oblasti řízení procesů a jsou také spolutvůrci aplikace Procesoid coby jednoho z nejjednodušších nástrojů procesního řízení na světě. Svými zkušenostmi k pestrosti diskuze přispěje i konzultantka procesního řízení Renata Novotná.

Setkání se uskuteční ve středu 10. dubna 2019 od 18. hod. do 21. hod v HUBu Praha (Drtinova 10).

Průběh setkání

Po tradičním představení účastníků zahájíme setkání společnou prezentací Roberta Vlacha a Pavla Mináře, ve které proberou:

 • Úvod do procesního řízení pro neprocesáky
 • Nejlepší praktiky pro zavádění procesů
 • Jak překonat odpor k procesům v organizacích
 • Různé způsoby evidence a řízení procesů
 • Konkrétní ukázky v aplikaci Procesoid aj.

Renata Novotná se ve své kratší prezentaci podělí o své zkušenosti a pohledy:

 • Různé přístupy zavedení procesního řízení do firmy
 • Problémy, které mohou nastat při zavádění formalizovaných procesů a jak jim předejít nebo s nimi pracovat

Po přednáškách všech hostů bude prostor pro širší diskuzi všech účastníků. Podle času budeme moci diskutovat alespoň některá z těchto témat:

 • kde uplatnit projektové řízení, kde procesní řízení a jak tyto přístupy nejlépe kombinovat
 • specifika opakujících se projektů
 • výhody a nevýhody jednotlivých přístupů a variant řešení řízení procesů
 • best practices v procesním řízení
 • čeho se při zavádění procesů vyvarovat
 • co se komu (ne)osvědčilo
 • + bude dán podle možností prostor pro další relevantní dotazy a témata

Medailonky hostů

Robert Vlach působí jako podnikatel a podnikatelský poradce se zkušenostmi z desítek projektů a více než tří set poradenských případů. Od roku 2005 se v Česku jako vůbec první publicista, konzultant a lektor věnuje systematické podpoře a popularizaci osobního podnikání (tzv. freelancing) prostřednictvím internetového portálu www.navolnenoze.cz. Je autorem bestselleru Na volné noze: Podnikejte jako profesionálové (Jan Melvil Publishing, 2017), držitelem ocenění Živnostník roku v Moravskoslezském kraji a zakladatelem prvního evropského think-tanku pro nezávislé profesionály.

Pavel Minář je IT poradce na volné noze. Jako autorizovaný Google Cloud Partner a držitel prestižní certifikace Google Certified Deployment Specialist pomáhá svým klientům s přechodem na cloudové řešení od Google - G Suite. A je také blázen do procesů a systematizace práce.

Renata Novotná je vystudovaný filosof a ekonom s více než desetiletou praxi na manažerských pozicích korporátních firem. Od roku 2015 pracuje s malými firmami a podnikateli napříč obory. Pomáhá podnikatelům posouvat jejich firmu dál efektivní organizací práce, nastavením procesů a delegováním.

Užitečné informace:

Chcete se přihlásit? Napište na mail: podpora@projektovyklub.cz

Kapacita setkání je omezená, rezervace a úhrada účasti předem je nutná. Místo si můžete jednoduše rezervovat na mailu:podpora@projektovyklub.cz. Vstupné 1190 Kč/osoba.

Moc se těším na další diskuzi, kdo chcete místo, s rezervací rozhodně neotálejte! :)

Zobrazit méně
Pořadatel školení: Projektový klub

Místo
HUB Praha, Drtinova 10

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×