Setkání: Odměňování a motivace v agilním prostředí: Mýty, fakta, zkušenosti

, Praha 4 , PWC Experience centrum, Hvězdova 1727/2, 140 00 Praha 4 - Nusle

Začátkem listopadu 2018 proběhla historicky první společná akce všech organizací sdružujících projektové manažery IPMA, KPM a PMI. Akce byla zaměřena na výměnu zkušeností se zaváděním agility do bankovního prostředí. Akce byla ojedinělá i zvoleným formátem akce, kdy po úvodní krátké a vtipné agilní polemice Romana...

Zobrazit všechny informace o setkání

Začátkem listopadu 2018 proběhla historicky první společná akce všech organizací sdružujících projektové manažery IPMA, KPM a PMI. Akce byla zaměřena na výměnu zkušeností se zaváděním agility do bankovního prostředí. Akce byla ojedinělá i zvoleným formátem akce, kdy po úvodní krátké a vtipné agilní polemice Romana Slivky a Ondřeje Kavuly následovaly workshopy ve skupinkách po osmi lidech metodou World-Café, abychom výstupy těchto workshopů ve finále prodiskutovali v závěrečné panelové diskuzi.

V dubnu na setkání navážeme tentokráte s tématem Odměňování a motivace v agilním prostředí: Mýty, fakta, zkušenosti

A co nás tedy čeká?

Opět využijeme osvědčený formát a strávíme společně dopoledne v atraktivním prostoru PWC Experience center. Můžete se těšit na úvodní přednášku, která téma uvede a budeme pokračovat diskusí metodou world-café. Konkrétně se podíváme na motivaci a odměňování z pohledu:

Týmu

Jednotlivců

Externistů

Dodavatelů

Den opět zakončíme panelovou diskusí. Kromě příjemného zážitku si odnesete shrnutí z každé oblasti, které dostanete emailem po skončení akce. Mezi panelisty se můžete těšit na Jarku Ceplechovou z EDUTREA, Jirku Tonara z Projectmana, Jána Urigu z PwC, Michala Jaukera z Raiffeisenbank, Zdenko Staníčka z SHINE Consulting a další zajímavé osobnosti.

Agenda dne:

8:55 Přivítání od organizátorů

9:00-9:30 Úvodní prezentace

9:30-10:45 Worldcafé (diskuse u celkem 8 stolů, 2x4 témata)

10:45-11:15 Coffee break

11:15-12:00 Panelová diskuse a ukončení

Vstupné: členové IPMA, Komory PM a České komory PMI zdarma, ostatní 300 Kč. Platí se při vstupu v hotovosti nebo pomocí QR platby.

Registrace: V kalendáři na webu pmi.cz (omezený počet míst).

Networking pro vás společně pořádají Česká komora PMI, SPŘ a Komora projektových manažerů.

Zobrazit méně
Pořadatel školení: Česká komora PMI

Místo
PWC Experience centrum, Hvězdova 1727/2, 140 00 Praha 4 - Nusle

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×