Školení: Agilita - Jak nastavit prostředí pro skutečnou spolupráci

, Brno bude upřesněno

Agilita - Jak nastavit prostředí pro skutečnou spolupráci

Vystupují: Josef Hajkr (SHINE Consulting) a Tomáš Šetina (Šetina, Komendová & Partners)

Agilita je aktuální trend nejenom v projektovém řízení, ale i v managementu. Mnoho firem a týmů s ní experimentuje s různými úspěchy. Jednou z výzev je motivační odměňování...

Zobrazit více

Agilita - Jak nastavit prostředí pro skutečnou spolupráci

Vystupují: Josef Hajkr (SHINE Consulting) a Tomáš Šetina (Šetina, Komendová & Partners)

Agilita je aktuální trend nejenom v projektovém řízení, ale i v managementu. Mnoho firem a týmů s ní experimentuje s různými úspěchy. Jednou z výzev je motivační odměňování lidí a smluvní uspořádání. Běžné způsoby odměňování a motivace nestačí. Klasické pevné nebo rámcové smlouvy jdou proti principům agility. Agilita je o neustálém dialogu partnerů, nikoli o tvrdě nastavených mantinelech. Cestou je propojení práva a zásad projektového řízení. Klíčové je chování partnerů v dialogu.

Co se účastníci dozví?

  • Jak pomocí trojúhelníka změny vybudovat agilní a inovativní kulturu, kde lidé skutečně spolupracují.
  • Jak ve firmě nastavit prostředí pro agilní projekty s ohledem na odměňování a motivaci lidí.
  • Jak správně nastavit smluvní vztahy na podporu dialogu partnerů a jak definovat a ošetřit rizika a odpovědnost.
  • Jak podpořit motivaci lidí (interních i externích) spravedlivým podílem na úspěchu projektu.
  • Ukázka inovativního cloudového nástroje MOTIV-ACE na podporu motivace při agilním vývoji.

O čem vystoupení bude
Josef: Budu sdílet své zkušenosti s tím, jak vytvářet prostředí skutečné spolupráce. Upozorním na konkrétní zkušenosti při zavádění průlomového řešení na podporu motivace lidí na projektech, změnách a inovacích MOTIV-ACE (Motivační eso). Gamifikace: dozvíte se, jak se dá využít AKVÁRIUM, MLÝN, BAZÉN a VÝLOV v oblasti agility a pro spravedlivé ocenění lidí. Na závěr ukážu i nové cloudové řešení, jak spolupráci podpořit.

Tomáš: Mohu nabídnout zkušenosti právníka, který se snažil uplatnit klasické smluvní vzory v agilním prostředí a nedopadlo to dobře. Vnímám, že i smluvní modely se musí vyvíjet a přizpůsobit potřebám klientů. Budu tedy přednášet o tom, jak nastavit smlouvy v oblasti agilního vývoje a souvisejícího odměňování lidí tak, aby neomezovaly a nepřekážely. Tak, aby se přizpůsobily potřebám klientů a ne naopak.


Ing.Josef Hajkr, PhD., MBA: Pokud mě něco opravdu charakterizuje, pak touha být vždy u zrodu něčeho nového a chuť podílet se na změnách, které uvádí věci do pohybu. Ostatně jsem Blíženec a těm je adaptace a agilita vlastní. Profesně se již skoro 25 let zabývám řízení projektů a změn. Věřím, že projekty, změny a inovace lze realizovat s radostí. Vlastním firmu SHINE Consulting a působím v ní jako výkonný ředitel. Mám tak dlouholetou osobní praktickou zkušenost s budováním firmy a řízením týmu. Více informací o mně na: http://cz.linkedin.com/in/josefhajkr.

JUDr. Tomáš Šetina: Tomáš je právník, společník advokátní kanceláře, ale angažuje se i v neziskovém sektoru. Mimo jiné pracuje pro firmy z okruhu Jihomoravského inovačního centra, kde se setkává se smělými myšlenkami a projekty. Pokud ale řeší právní aspekty nápadů a inovativních projektů, vnímá, že právo spíše pokulhává za životem; různé šablony v dokumentech i myšlení kreativitu spíše omezují, než podporují. Odpoutat se od šablon, vzorů a schémat myšlení může podle názoru Tomáše pomoci právě agilita. Více informací o Tomášovi: https://www.linkedin.com/in/tomas-setina/ .

Místo: bude upřesněno

Rezervace přes web PMI zde!!

Zobrazit méně
Pořadatel školení: Česká komora PMI

Místo
Brno

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×