Školení: O budování brandu pohledem dvou osobností

, Eccentric Club, Praha

Téma příštího setkání zní “O budování brandu pohledem dvou osobností” a půjde o mimořádnou záležitost jak z hlediska hostů, témat, tak i prostor, kde se akce koná. Nabídnout nám svůj vhled a své zkušenosti k diskuzi dorazí tito vzácní hosté: Jakub Horák, který patří k nejznámějším osobnostem českého reklamního světa...

Zobrazit více

Téma příštího setkání zní “O budování brandu pohledem dvou osobností” a půjde o mimořádnou záležitost jak z hlediska hostů, témat, tak i prostor, kde se akce koná. Nabídnout nám svůj vhled a své zkušenosti k diskuzi dorazí tito vzácní hosté: Jakub Horák, který patří k nejznámějším osobnostem českého reklamního světa a byl mj. i stratégem volební kampaně Pirátů do Sněmovny, během které jim preference z úvodních 2 % vystoupaly na konečných 10 %, a Vít Horký, spoluzakladatel & CEO nedávno prodaného startupu Brand Embassy, patřícího mezi nejúspěšnější české mladé technologické firmy v celosvětovém měřítku.


Setkání se uskuteční 20.11.2019 od 18.00 do 21.00 v jedinečných prostorách Eccentric Clubu na Praze 1, kam se dostanete pouze na pozvání.

Témata prezentací a průběh setkání

  • 18.00 Zahájení
  • Krátké představení všech účastníků + welcome drink (soft drink, nebo malý panák oskerušovice)
  • Jakub Horák: Výzkum motivací a bariér značky + diskuze
  • Přestávka s chuným rautem (na objednávku výtečný burger od Sváčka nebo alternativa)
  • Vít Horký: Uzavírání obchodních partnerství a velkých klientů + diskuze
  • 21.00 Závěr oficiální části programu

Jakub Horák: Výzkum motivací a bariér značky
Jakub představí své osvědčené postupy, pomocí kterých u svých klientů zkoumá motivaci cílových skupin a bariéry značky. To vše na příkladu reálné spolupráce - politické kampaně Pirátů v (pro ně velmi úspěšných) volbách do Poslanecké sněmovny 2017. Dozvíte se, že důležité není, co si o své značce myslíte vy, ale ti ostatní. Jakým způsobem zjistit motivace, které vedou k volbě vaší značky a jak řešit bariéry, které vaší značce ubližují. Metoda je použitelná pro jakoukoliv značku.

Vít Horký: Uzavírání obchodních partnerství a velkých klientů

  • Budování firmy pro globální trh
  • Škálovatelná obchodní partnerství
  • Jak oslovit a úspěšně vést meeting s ponteciálním obchodním partnerem

Medailonky prezentujících
Jakub Horák patří k nejznámějším osobnostem českého reklamního světa – a to nejen díky politickým kampaním (v parlamentních volbách pomáhal Pirátům, v prezidentských Mirkovi Topolánkovi a byl i stratégem kampaně TOP09 a STAN na pražský magistrát). Napsal také několik knih, vymyslel slogan "Pomáhat a chránit" a v Praze založil Eccentric Club, kde, stejně jako na svém profilu na Facebooku, propojuje zdánlivě nespojitelné osobnosti. Nedávno založil kreativní shop s autorem hojně sdílených satirických koláží Tomášem Břínkem, HORAK TMBK. Na setkání přijede odpočatý ze své podzimní cesty do Nepálu.
Vítovi Horkému se spolu s jeho týmem povedl v Brand Embassy startupový sen. Vyvinuli unikátní produkt řešící komunikaci velké značky se svými klienty napříč různými platformami, získali prestižní klienty, udrželi si týmového ducha a vytvořili ziskový mezinárodně fungující byznys. V roce 2019 firmu prodali izraelské firmě NICE, mezinárodnímu leadrovi na trhu obchodovanému na newyorské burze. Vít se podělí právě o své zkušenosti a know-how, které mu pomohly při uzavírání partnerství a velkých nových klientů.

Akce ve stylovém prostředí duchu a prostředí
U této akce nepůjde jen o obsah, ale dáme si záležet i na formě. Budete moci zažít exkluzivní atmosféru čerstvě zrekonstruovaného Eccentric Clubu. V rámci cateringu a ceně vstupného proběhne i umírněná dobrovolná degustace unikátního českého destilátu (welcome drink oskerušovice) a ve vstupném se počítá i s vymazleným burgerem od Sváčka. Eccentric Club je privátní klub, v jeho prostorách je povoleno kouřit.

Rezervace a platby

Kapacita setkání je 35 míst, rezervace a úhrada účasti předem je nutná. Místo si můžete jednoduše rezervovat odpovědí na tento email.

Vstupné činí 950 Kč/os., pokyny pro platbu pošlu spolu s potvrzením rezervace (pro urychlení prosím uveďte případné IČ, na které mám fakturovat). Více o Projektovém klubu a další informace viz http://www.projektovyklub.cz.

Věřím, že kombinace těchto dvou mimořádně zkušených pohledů bude skvělou příležitostí, jak dále rozvíjet vaši značku - a to možná na dosud netušenou úroveň.

Zobrazit méně
Pořadatel školení: Projektový klub

Místo
Eccentric Club, Praha

Cena: 950 Ceny jsou uvedeny bez DPH
Koupit
Jana%20zmen%c5%a1en%c3%a1 edited
Potřebujete poradit? Jana Svěcená 604114825
 

Objednat

O budování brandu pohledem dvou osobností
20.11.2019 (18:00) - 20.11.2019Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×