Setkání: Motivační odměňování lidí v agilních týmech

, Ostrava , Impact Hub Ostrava

Zaměříme se na nastavování prostředí zejména v prostředí agilních týmů. Téma bude o tom, jak ve firmě nastavit prostředí pro agilní projekty s ohledem na odměňování a motivaci lidí. Dále také jak podpořit motivaci lidí (interních i externích) spravedlivým podílem na úspěchu projektu. O své zkušenosti a případovou...

Zobrazit všechny informace o setkání

Zaměříme se na nastavování prostředí zejména v prostředí agilních týmů. Téma bude o tom, jak ve firmě nastavit prostředí pro agilní projekty s ohledem na odměňování a motivaci lidí. Dále také jak podpořit motivaci lidí (interních i externích) spravedlivým podílem na úspěchu projektu. O své zkušenosti a případovou studii se podělí zkušený konzultant projektového řízení (a dřívější prezident Společnosti pro projektové řízení - IPMA CZ) Josef Hajkr. V právním pohledu ho doplní Tomáš Šetina z Šetina, Komendová & Partners.

Setkání se uskuteční v pondělí 13. ledna 2020 od 18. hod. do 21. hod v Impact Hub Ostrava.

O hostech a jejich pohledu na téma

Josef Hajkr (SHINE Consulting).

Jednou z výzev jak systematicky formovat firemní kulturu, kde lidé cítí radost z práce a skutečně spolupracují, je změna způsobu vzájemného oceňování lidí. Ve své části ukážu příběh SHINE, kdy prvotním záměrem bylo spravedlivě rozdělovat finanční odměny za projektovou práci. Výsledkem našeho úsilí je ale něco mnohem zajímavějšího a přínosnějšího. Vytvořili jsme sociální hru, ve které peníze ustoupily do pozadí. Vystoupení ukáže, jak tuto hru hrajeme, a to včetně cloudové aplikace MOTIV-ACE ®. Nejenom jsme zrychlili práci našeho týmů na úkolech všeho druhu, ale zejména jsme odstranili hnidopišení a házení si klacků pod nohy. Na radikálně nový způsob jsme přešli v roce 2014. Máme tak již 5 let zkušeností z praxe. Používáme tento princip nejenom na zakázkové projekty, ale řešíme jím i celou oblast marketingu, obchodu a zejména zlepšování. Navíc máme velice zajímavá a přesná data o tom, jak lidé spolupracují, co se jim daří. Tato data vizualizujeme pomocí nástroje Business Intelligence.

Tomáš Šetina (Šetina, Komendová & Partners)

Agilita je podle mého názoru velmi zajímavý přístup, který s sebou však nese specifika, a kromě změny v nastavení myšlení leaderů i jednotlivých pracovníků je zapotřebí důkladně promyslet také právní aspekty. Ve svém příspěvku se proto zaměřím na ryze praktický důsledek – a to nutnost správného nastavení odměňování tak, aby bylo v souladu se zákonem. Probereme různé možnosti pracovněprávních vztahů, jiné formy spolupráce a jejich úskalí. Určitě zbude také čas na vaše dotazy.

Chcete se přihlásit? Odpovězte emailem

Kapacita setkání je omezená, rezervace a úhrada účasti předem je nutná. Místo si můžete jednoduše rezervovat odpovědí na tento email. Vstupné 300 Kč/osoba, popř. strhnu vstupy z předplaceného kreditu.

Těšit se můžete zejména na ucelený a návodný pohled, kdo chcete místo, s rezervací rozhodně neotálejte! :)


Mira Vlach

organizátor Projektového klubu

email: podpora@projektovyklub.cz

mobil: 774 182 840

web: www.projektovyklub.cz

Užitečné informace:

Další tipy:

  • Basecamp nově nabízí i trvale bezplatnou varianty pro freelancery/minitýmy
  • O víkendu 25.-26.1.2020 školím v Ostravě ucelené základy projektového řízení. Zbývá poslední místo, tak pokud se vám nebo kolegovi hodí nálož užitečných tipů a shrnující pohled na věc, přidejte se.
Zobrazit méně
Pořadatel školení: Projektový klub

Místo
Impact Hub Ostrava

Cena: 300 Ceny jsou uvedeny bez DPH
Koupit
Jana%20zmen%c5%a1en%c3%a1 edited
Potřebujete poradit? Jana Svěcená 604114825
 

Objednat

Motivační odměňování lidí v agilních týmech
13.01.2020 (18:00) - 13.01.2020Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×