Školení: Microsoft ekosystém v projektové zahrádce

, Ostrava Impact Hub Ostrava

Setkání se uskuteční v pondělí 9. března 2020 od 18. hod. do 21. hod v Impact Hub Ostrava.

Produkty Microsoftu jsou klasika. A Excel je pro mnohé stále hlavní nástroj pro řízení projektů. Ale jen málokdo má výborný přehled o tom, kam se posunulo produktové portfolio Microsoftu, co může nabídnout pro řízení projektů,...

Zobrazit více

Setkání se uskuteční v pondělí 9. března 2020 od 18. hod. do 21. hod v Impact Hub Ostrava.

Produkty Microsoftu jsou klasika. A Excel je pro mnohé stále hlavní nástroj pro řízení projektů. Ale jen málokdo má výborný přehled o tom, kam se posunulo produktové portfolio Microsoftu, co může nabídnout pro řízení projektů, jakou provázanost tyto produkty nabízí, v jakých cenových kategoriích se pohybují atd. To vše se můžete dozvědět od našich hostů. Může to být cenná inspirace v tom, kam nasměrovat vaše firemní IT oddělení. Mezi účastníky by neměly chybět ani neziskovky, protože pro tyto MS umožňuje i bezplatné využití. A protože inzagi je firma se specializací na implementaci SW v oblasti podpory projektového řízení, tak si určitě rozšíříte i svůj obecný projektový přehled. A mimochodem - víte, co můžete čekat od nové verze Projectu Online?

Obsah prezentací

  • Úvod do projektového ekosystému Microsoftu (Katka Rubišarová, Mario Majerčík, inzagi)
  • Project online – živá ukázka (Katka Rubišarová, inzagi)
  • Praktické zkušenosti dlouholetého provozovatele řešení MS Project - od verze 2003 až po verzi 2016 (Jana Holišová, Vitesco)
  • Power BI – reporty – praktická ukázka reportů jak z prostředí MS Project, Forms atd. (Mário Majerčík, inzagi)

Medailonky hostů

Kateřina Rubišarová - inzagi / Koordinátor projektů, business konzultant

V roce 2015 spoluzakládala firmu inzagi. Dříve působila přes 10 let ve firmě AutoCont CZ jako business konzultant, architekt řešení, projektový manažer a lektor v oblasti implementace systémů EPM (Enterprise Project Management). Ve volném čase se ráda věnuje tanci a podpoře hostitelských rodin na Moravě.

Mário Majerčík - inzagi / senior konzultant a projektový manažer

Projektový manažer s 16ti letou praxí v řízení projektů v bankovním sektoru a pojišťovnictví. Absolvoval SPU v Nitře, obor Kvantitativní management a informatika. Pracuje ve společnosti inzagi jako senior konzultant a projektový manažer implementace systémů pro řízení projektů. V rámci týmu se věnuje vizualizaci dat a business inteligence. Mezi koníčky patří ampeologie a cyklistika.

Jana Holišová

Pracuje ve společnosti Vitesco jako vedoucí skupiny, která poskytuje napříč celým podnikem podporu pro management výrobních zařízení, plánování údržeb a vedení skladů náhradních dílů pro tato zařízení. Současně poskytuje i SW podporu pro realizaci nových projektů – konkrétně se jedná o výstavbu zařízení pro nové linky. Vystudovala vysokou školu se zaměřením Management a ekonomie, v loňském roce úspěšně ukončila studia MBA se specializací na projektový management. Ráda cestuje do exotických zemí, má ráda angličtinu a ráda by jednou dosáhla stejné úrovně i ve španělštině, ve které je věčný začátečník.

Chcete se přihlásit? Odpovězte emailem

Kapacita setkání je omezená, rezervace a úhrada účasti předem je nutná. Místo si můžete jednoduše rezervovat odpovědí na tento email. Vstupné 300 Kč/osoba, popř. strhnu vstupy z předplaceného kreditu.

Těšit se můžete na odborníky z nejpovolanějších, takže kdo chcete místo, s rezervací rozhodně neotálejte! :)


Mira Vlach

organizátor Projektového klubu

email: podpora@projektovyklub.cz

mobil: 774 182 840

web: www.projektovyklub.cz

Zobrazit méně
Pořadatel školení: Projektový klub

Místo
Ostrava

Cena: 300 Ceny jsou uvedeny bez DPH
Koupit
Jana%20zmen%c5%a1en%c3%a1 edited
Potřebujete poradit? Jana Svěcená 604114825
 

Objednat

Microsoft ekosystém v projektové zahrádce
09.03.2020 (18:00) - 09.03.2020Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×