Užitečný software: Atlassian JIRA, Atlassian Confluence

Typ:
On-line
Web:
Poslední aktualizace:
V úterý 3 dubna 2018

Vlastnosti softwaru

Česká lokalizace
Collaborative Software
Issue Tracking System
Plánování
Project Portfolio Management
Resource Management
Document Management
Moro Logo Claim

MoroSystems si klade za cíl přinést produkty JIRA a Confluence do českých a slovenských organizací a firem jako nástroje pro podporu efektivního řízení procesů, projektů a spolupráce. Jsme dlouholetý partner společnosti Atlassian pro zajištění jejich produktů v České a Slovenské republice. Díky našim bohatým zkušenostem můžeme zákazníkům kompetentně poradit s problematikou úspěšné implementace systémů do společnosti a jejich efektivního využití.

Atlassian JIRA

Propracovaný systém pro projektové a procesní řízení s jednoduchou orientací a příjemným uživatelským rozhraním. Software je speciálně navržen pro účinné týmové plánování, zadávaní issues, workflow management, evidenci, tvorbu analýz a notifikací. S JIRA můžete procesy řídit snáze, rychleji a efektivněji stejně jako již tisíce týmů po celém světě. Aplikace lze doplnit řadou add-ons, které systému propůjčují ještě mocnější funkcionalitu.

Atlassian Confluence

Systém pro sdílení  obsahu a znalostí mezi členy týmu, odděleními a celou organizací. Umožňuje sdílet malé i velkoobsahové soubory, psát poznámky, vést diskuze, vytvářet firemní blog a mnoho dalšího. V intuitivním editoru lze lehce vytvořit kvalitní obsah a sdílet jej s vybranou skupinou uživatelů. Díky Confluence si urychlíte a zefektivníte vnitrofiremní komunikaci a navíc, informace a myšlenky se už nikdy neztratí.

CENA

Cena je odstupňována podle počtu uživatelů a u obou systémů je následující:

10 uživatelů: 10 USD
25 uživatelů: 1 200 USD
50 uživatelů: 2 200 USD
100 uživatelů: 4 000 USD
500 uživatelů: 8 000 USD

Je možné poskytnout klientské a množstevní slevy.

Ohodnoťte nástroj

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×