Užitečný software: ADVANTA

Typ:
Desktop
Web:
Poslední aktualizace:
V pátek 10 dubna 2015

Vlastnosti softwaru

Česká lokalizace
Collaborative Software
Issue Tracking System
Plánování
Project Portfolio Management
Resource Management
Document Management
Logo Advanta Var Eng

Systém ADVANTA je moderní portálové řešení pro správu projektového portfolia, vytvořené pro naplnění novodobých potřeb projektových manažerů. Projekty jsou snadno přístupné přes webový prohlížeč, odkudkoliv je možné sledovat jejich průběh a v reálném čase ihned reagovat na změny. Interaktivní a „živé“ projektové řízení je založeno na přístupu všech účastníků projektu do jednotného portálu, který zároveň slouží k evidenci aktivit, skladu informací a výměně projektových informací.

Hlavní výhody:

  • Podpora celofiremní spolupráce formou efektivního licenčního modelu – většina uživatelů má k systému přístup zdarma, placená verze je pouze pro projektové manažery.
  • Podpora top managementu firmy - možnost vizualizovat strategii a napojit jednotlivé logické kroky na konkrétní projekty (dochází ke sladění dlouhodobé strategie s projektovým portfoliem).
  • Obsahuje veškeré běžné nástroje pro plánování a správu portfolia (Gantt diagram vč. kritické cesty projektu, možnost sledování a vyhodnocení odchylek, správy zdrojů, výkaznictví času apod.) a pokročilé nástroje pro analýzu a vizualizaci projektových dat.
  • Diskusní modul a mechanismy pro výměnu informací při správě projektů. Platforma pro spolupráci podpořená „sociálními funkcemi“.
  • Dokument management systém včetně podpory verzování, podpory procesů schvalování nebo podmínění dokumentů k projektovým fázím;
  • Standardní podpora importu z MS Project a možnost navázání na další firemní aplikace prostřednictvím funkcí pro výměnu dat (API).
  • Výkaznictví, tedy sledování časové a jiné (i finanční) náročnosti projektů včetně schvalovacího work-flow;
  • Široké možnosti konfigurace podle aktuálních potřeb firmy (nastavení kvalitativních ukazatelů na projektech, průběžné změny parametrů atd.) nebo podle používaných projektových metodik.
  • Vysoká míra přizpůsobení firemním procesům bez nutnosti zásahu programátorů – nastavení systému probíhá ve vizuálním administračním rozhraní.
  • Bez nutnosti instalace na klientských počítačích, uživatel potřebuje pouze webový prohlížeč. Využívá stávající firemní infrastrukturu nebo běží jako cloudová služba.

Ohodnoťte nástroj

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×