Užitečný software: ARCHIBUS

Dodavatel:
IKA DATA, spol. s r.o.
Typ:
Desktop
Web:
Poslední aktualizace:
V pondělí 20 května 2013
Cena od:
1 200 Kč

Vlastnosti softwaru

Česká lokalizace
Collaborative Software
Issue Tracking System
Plánování
Project Portfolio Management
Resource Management
Document Management

Popis, specifika a výhody oproti konkurenci:

Popis softwaru:

Produkty pod označením ARCHIBUS používá denně více než 4 miliony uživatelů, v 21 jazykových mutacích na celém světě. Produkt je vyvíjen po dobu více než 30 let a tvoří standardy, podle nichž jsou kompetitivní produkty vyvíjeny. Byznys Partnerem společnosti ARCHIBUS pro Českou republiku a Slovensko je společnost IKA DATA spol. s r.o. v pozici Advanced Value Added Reseller.


Výhody softwaru oproti konkurenci:

Užití průmyslových "de facto" standardů (AutoCAD, ESRI, ORACLE, MS/SQL, SYBASE); Nástroje podporující provádění změn v grafickém prostředí a jejich automatické promítnutí do databázových položek a nástroje pro použití grafiky v reportech; Snadné přizpůsobení systému specifickým procesům uživatele; Snadná integrace systému s význačnými představiteli ERP, CMMS, BAS, IT/AM a jiných systémů, založená nad WEB services a XML; více jazykové prostředí; globální působení společnosti způsobuje, že dodávka, správa, údržba a implementace není závislá na kondici a výkonnosti místního dodavatele; komplexnost a modularita produktu (pokrývá automatizací všechny FM procesy); existence vlastního vývojového prostředí; existence specialisovaných rozhraní personalizovaných pro každou roli a každého uživatele systému, bez ohledu, zda se jedná o Windows anebo WEB rozhraní.


Popis společnosti:

IKA DATA, spol. s r.o. je ryze česká společnost poskytující profesionální služby v oblasti informačních technologií. Společnost vznikla v roce 2000 a specializuje se na vytváření a zavádění informačních technologií, navrhování, realizaci a správu počítačových sítí, dodávky, správu a vývoj software pro FM (CAFM), a dalších systémů, které jsou vázány na automatizaci budov. IKA DATA má statut AVAR (Advanced Value Added Reseller) společnosti ARCHIBUS Inc., která je jedničkou na trhu v oblasti softwaru pro podporu Facility Managementu. Má všechny certifikáty a potřebná školení zaměstnanců pro implementaci, lokalizaci a přizpůsobení aplikací založených na platformě ARCHIBUS. IKA DATA mimo jiné také poskytuje konzultace z oblasti FM, CAFM, IT a CIT. Úzce spolupracuje s ČVUT.

Ohodnoťte nástroj

Registrace

Registrujte se pomocí

nebo

Klasická registrace

*
*
*
*
*
Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad pro následující účely:
×