Upravit stránku
 • Cena bez DPH9 900,00
 • Termín 6. 11. 2023 09:00 - 6. 11. 2023 17:00

Rozsah 1  (den / dní)
Místo konání Lidická 66/43, Praha 5 150 00
Počet míst 12
Stav Volná místa

V přesyceném tržním prostředí je design často klíčovým faktorem, který rozhoduje o tom, zda se zákazníci rozhodnou pro váš produkt nebo službu místo konkurence. Dobře navržený design poskytuje vaší firmě silnou konkurenční výhodu a může nejen přilákat zákazníky, zvýšit prodeje produktu nebo služby, ale celkově zlepšit jejich uživatelský zážitek a budovat loajalitu.

Design a designové metody jsou silným nástrojem pro růst firmy a rozvoj inovací. Design thinking a přístup UX designu podporují kreativitu, přemýšlení mimo zaběhnuté modely a hledání nových a inovativních řešení. Investice do designových procesů a týmu může vést k vytváření nových produktů a služeb, které zákazníci ocení a které mohou přinést nové obchodní příležitosti.

Základ kvalitního designu a uživatelského prožitku je validace. Včasnou validací v brzké fázi projektu snižujeme nejen náklady na vývoj, ale i na zákaznickou podporu. Protože dobře navržený produkt nebo služba je intuitivní, snadno pochopitelný, což znamená, že uživatelé nebudou muset trávit řešením problémů, vyhledáváním informací a zatěžovat zákaznickou podporu dotazy. Protože uživatel je spokojený, je výrazně pravděpodobnější, že se vrátí, doporučí vaši firmu nebo produkt ostatním a vytvoří pozitivní pověst značky. Snížení provozní zátěže vám umožňuje zaměřit se na jiné, důležitější aspekty podnikání.
 

Komu je kurz určen?

Především pro decision makery a stackholdery, kteří potřebují pro rozhodnutí získat validní data a fundovaně se rozhodnout, kterou cestou se vydat při budování nebo zlepšování svých produktů, služeb anebo i celých firem.
 

Co se na kurzu dozvíte?

 • Přehled designových metod a frameworků

  • Lean Startup / Lean Canvas

  • Design thinking

  • Design sprint

  • Human-centred design

  • A další …

 • Benefity plynoucí z jejich nasazení a využívání pro strategické řízení

 • Kde a jak rychle získat validní informace

 • Schopnost jednoduše a rychle validovat nejen strtegická rozhodnutí
   

Co budete po kurzu umět?

 • Vypracovat Lean Canvas, aktivně s ním v pravidelných iteracích pracovat

 • Vytvořit byznys hypotézu a jak ji validovat

 • Zorganizovat a facilitovat designové workshopy

 • Nastavit, sledovat a vyhodnocovat metriky úspěšnosti experimentů a projektů dle typů jejich byznys modelů

 

Honza Slavík

Business designer a inovátor.

Věnuje se zavádění inovativních technologií do organizací, spolupracuje s různou škálou klientů různých velikostí i typů. Startupy, univerzity, akcelerátory a inkubátory, korporace, ale i střední a malé firmy. Během pandemie covidu-19 se zapojil jako dobrovolník v komunitě Covid19cz.cz - Data proti Covid, kde vedl vznik a provoz linky 1212. Komunita byla v roce 2020 oceněna Křišťálovou Lupou v kategorii projekt roku. Další dva roky byl členem Centrálního řídícího týmu Chytré karantény, kde se věnoval několika různým projektům až do jara 2022. Zajímá se o budoucnost práce a života pod vlivem technologií, eGovernemnt. Je aktivní v komunální politice. Má rád historii, je trenérem běhání a (ultra)maratonským běžcem. Při práci se svými klienty se opírá o behaviorální psychologii, designové metody, prvky gamifikace a využívá nejnovějších vědeckých poznatků předních výzkumníků v oblasti sociologie a ekonomie.

Storno podmínky

Pokud se nebudete moci akce zúčastnit, odhlaste se prosím včas písemně (emailem). V případě odhlášení v průběhu 20 kalendářních dnů před zahájením kurzu, je účtován storno poplatek ve výši 30% z ceny kurzu. V případě odhlášení 10 a méně kalendářních dnů před konáním kurzu je účtován storno poplatek ve výši 80% z ceny kurzu. V případě odhlášení méně než 5 pracovních dní nebo nedostavení se bez odhlášení je účtována plná cena – můžete však za sebe vyslat náhradníka (což nám prosím písemně oznamte).

Plné znění Všeobecných obchodních podmínek naleznete zde.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti