Upravit stránku
 • Cena bez DPH4 200,00
 • Termín 26. 9. 2024 17:00 - 26. 9. 2024 21:00

Rozsah 0.5  (den / dní)
Místo konání Lidická 66/43, Praha 5 150 00
Počet míst 10
Stav Volná místa

Pořadatel: 

Projectman.cz

Po velmi úspěšném úvodním workshopu pokračujeme v prohlubování vašich znalostí a především v praktickém využití AI v projektovém řízení. 
 

O čem workshop bude

 • Vysvětlení fungování LLM na praktických případech v Chat GPT pro nastavení správného očekávání uživatelů od nástroje
 • Intro do prostředí Chat GPT a jeho funkcí (Chats, GPTs: Veřejné x Osobní)
 • Chat GPT 5.0 
 1. Jak si zautomatizovat (často neoblíbené) rutinní činnosti
 2. Jak si vychovat své Chat GPT jako velmistra projektů
 3. Jak na superefektivní plánování, řízení schůzek a zpracování zápisků z meetingů
 4. Úplně prakticky se podíváme na pár use cases (Plánování projektů, Řízení rizik, Stakeholder management, Task Management, Řízení projektů)
 5. Osobní rozvoj a personalizované poradenství pomocí Chat GPT
   

Pro koho je kurz určen

Workshop je určen pro uživatele Chat GPT, kteří mají chuť objevovat další z nepřeberných možností této technologie a nové use case ke zvýšení osobní produktivity při práci PM.
 

Vstupní předpoklady

Zakoupena licence na Chat GPT, vlastní zařízení, na kterém můžete jednotlivé use casy testovat, ideálně jak desktopová, tak mobilní verze. 
 

Compliance prohlášení

Účastníci jsou si vědomi, že na workshopu mohou používat jen data, jejichž využití není v rozporu s NDA nebo interní politikou bezpečnosti zaměstnavatele. 
 

O lektorovi

Jakub Voves: Jakub je dlouholetý zkušený projektový manažer s vášní pro technologie, který se v současné době intenzivně věnuje oblasti umělé inteligence. Jeho nadšení pro AI a bohaté praktické zkušenosti v projektovém managementu mu umožnily spojit tyto dvě témata a předávat tyto informace dále.

Storno podmínky

Pokud se nebudete moci akce zúčastnit, odhlaste se prosím včas písemně (emailem). V případě odhlášení v průběhu 20 kalendářních dnů před zahájením kurzu, je účtován storno poplatek ve výši 30% z ceny kurzu. V případě odhlášení 10 a méně kalendářních dnů před konáním kurzu je účtován storno poplatek ve výši 80% z ceny kurzu. V případě odhlášení méně než 5 pracovních dní nebo nedostavení se bez odhlášení je účtována plná cena – můžete však za sebe vyslat náhradníka (což nám prosím písemně oznamte).

Plné znění Všeobecných obchodních podmínek naleznete zde.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti