Upravit stránku
  • Cena bez DPH6 600,00
  • Termín 20. 9. 2023 09:00 - 20. 9. 2023 17:00

Rozsah 1  (den / dní)
Místo konání Lidická 66/43, Praha 5 150 00
Počet míst 10
Stav Volná místa

Pořadatel: 

Projectman

Přijďte zjistit, zda při své komunikaci používáte vše, co zdravou komunikace dělá zdravou. Dozvíte se osvědčené tipy, které využijete v komunikaci s každým. Ať už je vaším komunikačním partnerem náročný zákazník, nechápavý šéf, drzý puberťák nebo nepříjemná prodavačka. Naučíte se správnému naslouchání, které je alfou omegou pro funkční komunikaci. Nezapomeňte, že komunikaci lze trénovat. Tento trénink vám pomůže další složitou komunikaci zvládnout podle vašich představ.

 
  1. Sebereflexe - jak znám sám sebe a umím se sebou pracovat

  2. Komunikační filtr a kladení otázek

  3. Dávání a přijímání zpětné vazby

  4. Komunikace špatných zpráv

  5. Nastavení očekávání a naslouchání

  6. Respekt k workflow druhých

 

Kateřina Přibilová, Soft skills trenérka a UX researcher

Kateřina Přibilová je vystudovaná psycholožka, která se vyprofilovala na skvělou trenérku soft skills, ale zabývá se i problematikou Customer Experience. Jejich kombinace ji dává hlubokou přidanou hodnotu v práci, kterou se snaží předávat dále. A jak sama říká: „Kombinace psychologie práce a chování mi dává holistický přístup k porozumění podnikání.“

Rozvojem zaměstnanců v oblasti low a middle managementu se zabývá už dlouhou dobu a pracovala na projektech například pro Škodu Auto, Yankee Candle, Unicredit nebo Valeo.

 

Storno podmínky

Pokud se nebudete moci akce zúčastnit, odhlaste se prosím písemně (emailem). V případě odhlášení v průběhu 10 kalendářních dnů před zahájením kurzu, je účtován storno poplatek ve výši 30% z ceny kurzu. V případě odhlášení 5 a méně kalendářních dnů před konáním kurzu je účtován storno poplatek ve výši 80% z ceny kurzu. 
Pokud se přihlásíte a nedostavíte se bez odhlášení na kurz, je účtována plná cena – můžete však za sebe vyslat náhradníka (což nám prosím oznamte).

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti