Upravit stránku

Pro naší největší automobilku stavíme koncepční tým, který v technickém vývoji bude dávat dohromady dodávku návrhů HMI (= Human Machine Interface) pro budoucí modely aut (např. infotainment, head up display, budíky, tlačítka - obecně tedy všechny zobrazovací prvky a všechny ovládací prvky v autě). Tohle spojení přinese řidičům spoustu prima vychytávek: vyladěné ovládání, super interface a pocit, že s autem můžete komunikovat intuitivně, snadno a progresivně.

Aby celý projekt byl úspěšný, potřebuje tým PROJECT MANAGERA, který bude nést end-to-end zodpovědnost za to, že tyhle služby budou pro zákazníky plně funkční.  

Náplň práce

 • Čeká tě spolupráce s Product Ownerem, který s týmem odpovídá za koncepci raných fází produktů týkajících se HMI, konkrétně zobrazovacích (displej) a ovládacích prvků (tlačítek, dotykových ploch, otočných ovladačů, touchpadů). Ty Budeš zodpovídat za celé části displejů a ovládacích prvků v kokpitu pro celou jednu generaci aut.
 • Tvou roli vnímáme jako komunikační spojku na úrovních, které nikdo z týmu neobsáhne. Zatímco Product Owner bude zaštiťovat komunikaci v rámci ŠA, ty budeš stát za komunikací směrem ke zbytku koncernu.
 • Čeká tě reportování stavu projektů, argumentování našich rozhodnutí, reportování změn, které v organizaci probíhají (lidí, zaměření, projektů), zároveň budeš mít za úkol získávat informace z druhé strany, pokud něco budeme na projektu potřebovat a hledat odpovídající klíčové kontaktní partnery.
 • Komunikace Tě čeká jak na pracovní úrovni, na úrovni středního, vyššího managementu tak i představenstva. 

Požadavky

 • Protože budeš napříč jednotlivými produkty figurovat, směrem k Německu jako interface, potřebujeme, abys bez problému ovládal němčinu, jak v rovině pasivní, tak na úrovni prezentačních dovedností, pokud máš hlubší zkušenost s německou kulturou, bude se ti k práci vztahovat o to jednodušeji.
 • Od tebe potřebujeme řadu soft skills, a abys zvládal komunikaci na několika úrovních. Zvládneš též být strukturovaný, být na klíčových schůzkách, hledat odpovídající kontakty, sdílet a získávat informace? 
   

Benefity

 • V první řadě unikátní příležitost podílet se na vývoji super hmatatelného produktu pro jednu z nejlepších firem v Česku.
 • Dlouhodobou spolupráci na IČO v Praze/Mladé Boleslavi s možností remote spolupráce.
 • Ideální projekt pro větší rozjetí vaší kariéry – pro naše kontraktory máme nachystané dobré podmínky: pomůžeme vám s cestami do Mladé Boleslavi, zaplatíme vám školení nebo certifikaci, pokud ji budete potřebovat, můžeme zprostředkovat i coaching nebo mentoring. Zajistíme Multisport kartu nebo TankKartu, nabízíme uhrazení účtu za telefon a případně i pomoc s účetnictvím.
   

Místo výkonu práce

 • Praha/Mladá Boleslav/remote

Termín nástupu

 • asap/duben 2021

Co dál?

Vyplň a odešli formulář - dej nám o sobě vědět. Napiš nám o sobě pár vět a přilož, co si myslíš, že nás nadchne! Rádi se dozvíme, co už máš za sebou, co tě baví a co tě láká do budoucna.

Těšíme se na osobní setkání!