Upravit stránku

Školení spolupracovníků: Projektoví manažeři v krizových situacích

aneb Pojectmaní skialpy 2021

Informace pro účastníky služební cesty:

Na tomto místě budeme aktualizovat informace v návaznosti na přijatá protiepidemická opatření. Aktuálně předpokládáme konání služební cesty dle původního plánu. 

STAV : ZRUŠENO

Obecné informace

Kurz je zaměřen na zlepšení dovedností projektových manažerů v nestandardních podmínkách. Kurz je určen pro spolupracovníky společnosti Projectman.cz, která formou této služební cesty školí interní standard na chování v krizových situacích. Během kurzu budou simulovány různé nestandardní situace a zkušení instruktoři budou školit naše spolupracovníky k jejich zvládnutí. Vzhledem k epidemiologickým podmínkám se bude školení odehrávat téměř výlučně venku, proto prosím věnujte pozornost nutnému vybavení...viz níže.

Kdy:
pátek 15. 1. 2021 až neděle 17. 1. 2021

Kde: 
Josefova Bouda - Špindlerův Mlýn 194, 543 51

Doprava:
Doprava vlastními vozy, odjezd v pátek po práci. Kdo by měl v autě nějaká volná místa, nechť se ozve Milanovi (milan.ruzicka@projectman.cz), totéž platí i pro toho, kdo by se tam neměl jak dostat. Milan vás propojí.

Vybavení:
Bude zajištěno dle vašich vyplněných formulářů

Jak se obléct, co na sebe a co mít při ruce:
Vrstvené oblečení - na skialpech se do kopce člověk hodně zapotí, naopak při stání nebo sjezdu dovede být zima. Ideální je tedy spodní termoprádlo, nepromokavé nezateplené kalhoty, mikina (flísovka, softshelka, jak kdo má rád), nepromokavá nezateplená bunda, případně podvlíkací “péřovka” když je větší mráz. Do kopce se stoupá často pouze v termotriku, případně termotriku a bundě, pokud sněží nebo mrholí. Nevhodné je zateplené lyžařské (sjezdové) oblečení, protože se v něm člověk do kopce uvaří.  Dále je vhodné mít lyžařské ponožky (ideálně funkční podkolenky), nemusí být moc tlusté. Čepici a čelenku, případně dvě čepice na převlečení. Podobně jsou ideální dvoje rukavice - slabé na stoupání, silnější na sjezd. Batoh - ideálně pohodlný batoh s objemem cca 20L, větší nevadí. Pokud máte, vezměte si čelovku, v lednu je brzo tma, tak kdybychom se někde zdrželi. Doporučujeme láhev na vodu, případně termosku. Do kopce je velká žízeň. Brýle - do batohu ideálně sjezdové i sluneční.  

Program:
Pátek: příjezd, večeře, zábava - kdo má hudební nástroj a chce ukázat svůj um, nechť ho vezme s sebou, školení
Sobota: po snídani rozdělení do skupin, celodenní skialp výlet, večeře
Neděle: snídaně, skialp výlet, odjezd domů

Cena: 
Ubytování se snídaní a večeří: 2.600 Kč  / osoba
Půjčovné za vybavení (lyže s pásy, hole, boty): 1.610 Kč / osoba

Je třeba uhradit do 20.12.2020 na účet: 1672470018/3030
Pokud se akce zruší, peníze zašleme zpátky na váš účet.

Pokud byste potřebovali s čímkoliv pomoci, ozvěte se Milanovi z marketingu. (milan.ruzicka@projectman.cz, 777 05 34 43)