Upravit stránku
  • Cena bez DPHZdarma
  • Termín 8. 2. 2023 17:30 - 8. 2. 2023 20:00

Místo konání Lidická 66/43, Praha 5 150 00, Praha
Počet místNení uvedeno
Stav Volná místa

Pořadatel: 

Projectman

Odhadování je nedílnou součástí každého projektu. Agilních, naoko agilních či přiznaně vodopádových. Během tohoto meetup nám Martin Popelák, agilní kouč a SAFe Program Consultant, představí jaké jsou často používané odhadovací modely v IT projektech. Hodiny, dny, trička, story pointy, magic pointy, jablka či hrušky a nebo co třeba vůbec neodhadovat? Kdy je vhodná jaká technika a proč je odhadování tak komplexní disciplína, která nám na projektech tak nejde. Zabrousíme i do #noEstimate vod a vysvětlíme si principy teorie „neodhadování“. Teorii spojíme i s praxí a Martin nám přiblíží tří stupňové (trika -> pointy -> hodiny) odhadování které používají v Siemensu při vývoji produktu Polarion ALM. Účel meetupu není naučit se správně a přesně odhadovat, ale umět si vybrat správný nástroj vhodný pro konkrétní situaci.
 
Meetup povede Martin Popelák, SAFe Program Consultant a Agilní kouč ve společnosti Siemens. Martin má za sebou hromadu zážitků z konzultací a práce při budování agilní kultury. Dobře vnímá specifika jednotlivých industries a na to navázané požadavky na odhadování práce agilních týmů od no estimates po hodiny.

Registrace zde

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti