Upravit stránku
  • Cena bez DPH5 700,00
  • Termín 24. 9. 2020 09:00

Rozsah 1  (den / dní)
Místo konání Palác Chicago, Charvátova 58/11 110 00 Praha 1
Počet míst 14
Stav Volná místa

Pořadatel: 

Projectman

Mnoho lidí si myslí, že vyjednávání je o umění improvizovat. Avšak ukazuje se, že skvělí vyjednavači vědí, jak se na vyjednávání správně připravit, znají jeho psychologii a strategie.

Připravili jsme workshop, který předá lidem nejdůležitější techniky efektivní komunikace a vyjednávání, které si budou moci vyzkoušet na 2 modelových situacích a cvičeních.

Témata, nástroje a modelové situace budou přizpůsobeny kontextu práce projektového manažera.

Na školení se dozvíte:

  • Jak být silný v schopnosti claiming value a jaké existují strategie ovlivnění?

  • Jak ve vyjednávání vytvářet hodnotu pro obě strany?
  • Jak aplikovat do praxe principy konsensuálního vyjednávání?
  • Co jsou to techniky aktivního naslouchání a jak s nimi pracovat?
  • Jaké existují vyjednávací styly a jak s nimi pracovat při vyjednávání?

Michal Musil

Komunikace, obchod a leadership

Michal 7 let spolupracuje s firmou GrowJOB, kde vede pražskou pobočku a byl u startu projektu Konec Prokrastinace. Vymyslel koncepční trénink Akademie Prodeje 2.0, kterým prošlo přes tisíc lidí a kde ukazuje nový pohled na prodej a vyjednávání. Pomáhá s vedením a rozvojem obchodního týmu v GrowJOB, reklamní agentuře Attack Promotion a CPI.

Storno podmínky

Pokud se nebudete moci akce zúčastnit, odhlaste se prosím písemně (emailem). V případě odhlášení v průběhu 10 kalendářních dnů před zahájením kurzu, je účtován storno poplatek ve výši 30% z ceny kurzu. V případě odhlášení 5 a méně kalendářních dnů před konáním kurzu je účtován storno poplatek ve výši 80% z ceny kurzu. 
Pokud se přihlásíte a nedostavíte se bez odhlášení na kurz, je účtována plná cena – můžete však za sebe vyslat náhradníka (což nám prosím oznamte).