Upravit stránku
  • Cena bez DPH5 700,00
  • Termín 20. 10. 2021 09:00

Rozsah 1  (den / dní)
Místo konání Palác Chicago, Charvátova 58/11 110 00 Praha 1
Počet míst 14
Stav Volná místa

Pořadatel: 

Projectman

Školení povede dvojice lektorů GrowJOB institute a zároveň mediátorů Michal Musil a Miroslava Škubalová. Součástí bude také trénink daných metod z prostředí a kontextu projektového managementu.

NA ŠKOLENÍ ŘEŠÍME:

• Jaké jsou moje komunikační návyky a jak je můžu posunout?
• Jak naslouchat nejen poslouchat? Trénink mediačních technik aktivního naslouchání.
• Jak se správně ptát? Kalibrované otázky.
• Co je “já výrok” - jak formulovat sdělení, aby ho druhá strana pochopila?
• Jak dávat zpětnou vazbu, aby byla upřímná a druhá strana ji zároveň přijala?

Michal Musil

Dlouhodobě se zajímá o to, co věda ví o oblastech ovlivňování, komunikace a vyjednávání, a tyto teoretické poznatky i praktické zkušenosti šíří ve firmách formou školení či projektů. Spolu-zakládal pražskou pobočku GrowJOB a měl na starosti rozvoj obchodního týmu. Působil jako interim managera v reklamní agentuře Attack Promotion s rozvojem obchodního týmu a náborem obchodníků. Aktuálně spolupracuje se společností LMC na projektu Arnold, kde pomáhá s obchodem a implementací nástroje do větších organizací. Je akreditovaným mediátorem a vede kurz o vyjednávání a komunikaci pro magisterské studenty na České zemědělské univerzitě.Je autorem online- kurzu SALESMAJSTR k prodeji a obchodní komunikaci, který vytvořil ve spolupráci s firmou Raynet, která vyvíjí nejrozšířenější české CRM.

Miroslava Škubalová

Mirka je právnička, mediátorka a spoluzakladatelka konference Efektivní komunikace a spoluautorka portálu Domluvmese.cz. Působí v GrowJOB Institute jako general manager pro východní Evropu, kde se zabývá
především tématy motivace a komunikace. Díky zahraničním spolupracím a projektům pomáhá klientům pochopit rozdílné komunikační styly a předcházet konfliktům. Zaměřuje se na rozvoj a popularizaci mediace v ČR. Podílela se na vzniku projektu Český mediátor a nadačního fondu PRO MEDIACI.

Storno podmínky

Pokud se nebudete moci akce zúčastnit, odhlaste se prosím písemně (emailem). V případě odhlášení v průběhu 10 kalendářních dnů před zahájením kurzu, je účtován storno poplatek ve výši 30% z ceny kurzu. V případě odhlášení 5 a méně kalendářních dnů před konáním kurzu je účtován storno poplatek ve výši 80% z ceny kurzu. 
Pokud se přihlásíte a nedostavíte se bez odhlášení na kurz, je účtována plná cena – můžete však za sebe vyslat náhradníka (což nám prosím oznamte).