Upravit stránku
 • Cena bez DPHZdarma
 • Termín 13. 10. 2020 09:00 - 14. 10. 2020 16:20

Rozsah 2  (den / dní)
Místo konání Orea Hotel Pyramida, Bělohorská 24, 169 00 Praha
Počet místNení uvedeno
Stav Volná místa

Formát konference bude unikátní, odborné přednášky se budou prolínat s moderovanými rozhovory, diskusní formáty umožňující sdílení zkušeností, praktické workshopy a hry pro lepší pochopení jednotlivých témat. Přednášející budou přítomni po oba konferenční dni, aby poskytli účastníkům nejen zajímavý obsah, ale účastnili se diskusí, kde jejich zkušenosti přinesou účastníkům další hodnotu.

Obsah jsme rozdělili do třech tematických oblastí, agilní transformace, produkt a inovace a leadership.

 • Detailní popis události

  Pozvali jsme zajímavé osobnosti z Čech i ze zahraničí. Nezaměřujeme se pouze na profesionální speakery, ale v první řadě na praktikující agilisty. V přednáškách a v case studies budeme upozorňovat na to co fungovalo, nebo naopak selhalo a proč.

  I vy dostanete slovo, a to v diskusním formátu World Café, kde pro Vás připravujeme deset tematických stolů, kde jednotlivé diskuze budou moderovat naši přednášející.

  Přizvali jsme pro vás k rozhovoru lídry z prostředí českých a slovenských firem, z finančního i technologického sektoru, které si agilitu zažívají, zkouší nebo už déle praktikují a necílíme zrovna nízko. Přijdou přímo generální ředitelé nebo členové nejvyššího vedení. Určitě se zeptáme na jejich zkušenost, reakce zaměstnanců na změnu, i na to, jak by vám doporučili začít a co by sami udělali jinak nebo na co dát dobrý pozor. Zajímá Vás jejich názor? Zúčastněte se Manažerské stopy.

  Po oba dny si můžete také vybrat z bohaté nabídky mini-workshopů, které budou pokrývat všechny tematické oblasti letošní konference. V nabídce budou i workshopy pro pokročilé.

  Pokud chcete jít v některém tématu více do hloubky, vybírat můžete i z doprovodných celodenních workshopů. Ty můžete zakoupit ve zvýhodněných balíčcích.

  Budeme se společně učit, sdílet zkušenosti, vyzkoušíme si na praktických příkladech různé techniky a nástroje. Chceme se ale i bavit! Počítejte s MasterMind Party po prvním konferenčním dni. Čeká Vás zajímavý program, věřím, že budete překvapeni.

  Nenechte si ujít tuto výjimečnou událost pro agilní komunitu. Registrujte se co nejdříve a využijte ceny Early Bird.

  Více informací a registrace: www.inagile.com

  Těšíme se na Vás

  Za organizační tým inAgile

  Jarka Ceplechová