Upravit stránku
  • Cena bez DPH990,00
  • Termín 3. 6. 2022 09:00 - 3. 6. 2022 17:00
Místo konání ČVUT, Praha 6 - Dejvice
Počet místNení uvedeno
Stav Volná místa

V pátek 3. června 2022 proběhne v prostorách Nové budovy ČVUT v Praze již sedmý ročník konference PMcon, kterou pořádá Studentský klub projektového řízení (SKPŘ). Konference je určena nejen studentům a juniorním projekťákům, ale i všem ostatním, kteří mají chuť dozvědět se nové informace týkající se projektového řízení.

Tento rok bude konference PMcon zářivější než kdy dřív. Na přednáškách a workshopech se totiž blýsknou zkušení odborníci, kteří se rádi podělí o své zkušenosti z praxe. Poradíme vám, jak vytěžit z projektu maximum! 
 
Nestačí jen skvělý projekt vytvořit, je třeba ho umět prodat všem zainteresovaným stranám, ať už jde o členy týmu, vrcholový management či koncové zákazníky. Zkrátka musíme umět vytáhnout z projektu maximum. Proto v rámci konference otevřeme témata sebeprezentace projektového manažera, prezentace projektu, komunikace a motivace v týmu, vyjednávání, reportingu a mnoha dalších, která se pojí s řízením projektů. 
 
Celodenní konference bude zakončena společným networkingem s přednášejícími, vedoucími workshopů a dalšími účastníky akce. Neváhejte se připojit a využít příležitosti pobavit se v uvolněné a přátelské atmosféře a navázat kontakty s lidmi z oboru, kteří řeší podobné profesní výzvy a problémy. 

Za Projectmana na konferenci vystoupí Petr Janiš.

Více info o konferenci a zakoupení vstupenek ZDE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti