Upravit stránku
 • Cena bez DPH20 900,00
 • Termín 12. 11. 2020 09:00 - 13. 11. 2020 17:00

Rozsah 2  (den / dní)
Místo konání Sokolovská č.p. 178/č.o.247, 190 00 Praha 9
Počet míst 10
Stav Volná místa

Pořadatel: 

PM Consulting

Co Vám kurz přinese

Tento akreditovaný, česky vedený kurz Vás efektivně připraví na úspěšné složení zkoušky PRINCE2® Practitioner verze 5, která je v českém jazyce. Mezinárodně platnou zkoušku s certifikátem od firmy AXELOS skládáte přímo na kurzu (zkouška je v ceně kurzu).  

Platnost certifikátu PRINCE2® Practitioner verze 5 je 5 let. Poté je nutné projít procesem obnovení – PRINCE2® Re-Registration Examination. 

PRINCE2® je nejrozšířenější metodou projektového řízení na světě. Uplatňuje se ve velkých korporacích i veřejné správě, stejně jako u jejich dodavatelských firem. 

Zvládnutím certifikačního stupně Practitioner dokládá úspěšný kandidát nejen svoji znalost základů PRINCE2®, ale také svoji schopnost metodu použít v kontextu „živého“ projektu. Řízení projektu pomocí standardu PRINCE2® je běžně vyžadováno ve výběrových řízeních jako podmínka zadavatele, který chce mít jistotu, že jeho projekty jsou řízeny podle zásad dobré praxe. Zároveň se PRINCE2® dá přizpůsobit pro řízení i menších projektů. 

Kurz je zajišťován firmou ict-123.com. 

 • Detailní popis školení

  Obsah kurzu

  Rozložení kurzu je následující: 

  Den 1: 

  • Komplexní přehled v 7 principech, 7 tématech a 7 procesech PRINCE2® pro úroveň Practitioner 
  • Cvičný PRINCE2® Practitioner test 

  Den: 2 

  •  Certifikační PRINCE2® Practitioner test 

  Pokud úspěšně zvládnete náš kurz, ručíme za Váš úspěch!

   

  Pokud již disponujete úrovní Foundation a zúčastníte se celého Practitioner kurzu, v jehož průběhu úspěšně absolvujete cvičný Practitioner test (dosáhnete alespoň 60% úspěšných odpovědí), tak vám v případě, že poté neuspějete u ostrého Practitioner testu, zaplatíme jeho opakování a poskytneme konzultaci s lektorem.

  Potřebujete více informací?

  • Základní data o metodice PRINCE2®naleznete zde.
  • Přehled certifikací v rámci PRINCE2® je uveden zde.
  • Porovnání certifikačních systémů PRINCE2®, PMI a IPMA je uvedeno zde.

  PRINCE2® a PRINCE2 Agile® jsou registrované ochranné známky AXELOS Limited používané s jejím svolením. Swirl logo™ je ochranná známka AXELOS Limited používaná s jejím svolením. Všechna práva vyhrazena.

  Obdržíte

  • Knihu „Managing successful projects with PRINCE2“ (v angličtině) 
  • Vytištěné prezentace lektora 
  • Oficiální česko-anglický slovník pojmů PRINCE2® “Glossary of Terms“ 
  • Cvičné zkušební testy 
  • Ostrý test PRINCE2® Practitioner v češtině 

Ing. Bc. Václav Huk

Trenér a konzultant se zkušenostmi z firemních transformačních programů ve finančním, IT a strojírenském sektoru. V současné době se věnuje zejména zavádění agilního a projektového přístupu do denního fungování firem. Jeho trenérskou specializací jsou simulační kurzy, kurzy základů projektového řízení a certifikační kurzy PRINCE2® včetně PRINCE2® Agile. Realizoval nadnárodní IT projekty ve společnosti IBM, projekty v neziskové sféře (EYP CZ) a eventové projekty.

Mgr. Zuzana Ježková

Projektová manažerka, konzultantka, lektorka, psycholožka a koučka. Projektovému řízení se věnuje od roku 2004, řídila projekty především v oblasti vzdělávání a výzkumu.
Jako lektorka inspirovala už přes tisíc manažerů (odškoleno více než 1 800 hodin). Její specializací je příprava na certifikaci IPMA a PRINCE2, a dále aplikace psychologie do manažerské praxe (např. rozhodování, time management, motivace, komunikace apod.).
Je spoluautorkou publikace Projektové řízení – Jak zvládnout projekty a autorkou e-knihy Hodina navíc každý den.
Disponuje certifikacemi IPMA C, PMP a Prince2 Practitioner.

Storno podmínky

Pokud se nebudete moci akce zúčastnit, odhlaste se prosím písemně (emailem). V případě odhlášení v průběhu 10 kalendářních dnů před zahájením kurzu, je účtován storno poplatek ve výši 30% z ceny kurzu. V případě odhlášení 5 a méně kalendářních dnů před konáním kurzu je účtován storno poplatek ve výši 80% z ceny kurzu. 
Pokud se přihlásíte a nedostavíte se bez odhlášení na kurz, je účtována plná cena – můžete však za sebe vyslat náhradníka (což nám prosím oznamte).

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti