Upravit stránku
  • Cena bez DPHZdarma
  • Termín 29. 7. 2020 16:30

Rozsah 1  (den / dní)
Místo konání PHOENIX CONTACT, S.R.O. DORNYCH 54, 617 00 BRNO
Počet místNení uvedeno
Stav Volná místa

Co je mastermind 

Mastermind  je setkání zaměřené na problémy a potřeby projektových manažerů.

Práce projektových manažerů je dle statistik společnosti LMC jednou z deseti nejstresovějších. A právě proto potřebují mít místo, kde by se mohlo setkávat a radit si. Mastermind Group je v doslovném překladu Mistrovská skupina”. Tudíž setkání lidí, kteří ví, co dělají a jak poradit. Tito lidé se potkávají na sérii pravidelných, řízených setkání v malé, uzavřené skupině s podobným cílem nebo zaměřením. Činnost MM je postavena na sdílení, podpoře a spolupráci. MM se snaží násobit potenciál odborností, dovedností, životních zkušeností či sítě kontaktů jednotlivých členů.

Jak to bude probíhat

Základem je moderovaná diskuze. Každý z účastníků ve stanoveném čase popíše konkrétní problém či potřebu, se kterou se zrovna potýká, a neví si rady.

Následně získává od ostatních zpětnou vazbu ke svému nápadu, problému či potřebě. Může se jednat o řešení opakujících se nesnází s organizací času, problémový klient, hledání vhodného nástroje pro řízení týmu či cokoliv jiného.

Setkání pak končí kolečkem veřejně slíbených závazků, které každý do příští schůzky splní.

Následující setkání začíná reflexí závazků z minula. Veřejný slib a diskuze o průběhu jeho plnění je hnacím motorem pro dokončení i těch nejnepříjemnější úkolů.

Akcí  bude provázet a moderovat Zdeňka Slováčková, členka společnosti IPMA Česká republika.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE NA STRÁNKÁCH POŘADATELE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti