Upravit stránku
 • Cena bez DPH5 300,00
 • Termín 29. 4. 2021 09:00 - 29. 4. 2021 15:30

Rozsah 1  (den / dní)
Místo konání On-line
Počet míst 10
Stav Volná místa

Pořadatel: 

Projectman

Představte si, že můžete změnit váš přístup k času, prostřednictvím tohoto jednodenního živého tréninku. Vaše investice jednoho dne se vám vrátí a budete z ní moci čerpat v průběhu celého roku.

Během tréninku vás provedu jednotlivými oblastmi, které způsobují negativní pocity z nedostatku času. Budeme postupovat od příčin k důsledkům a učit se nové pohledy na věc. Jako součást kurzu dostanete také pracovní sešit, ve kterém budete mít popsány všechny diskutované oblasti.

Na osobním rozvoji prostřednictvím živých tréninků mám nejraději, že si každý individuálně ověří, co a jak je pro něho nejvhodnější a co rezonuje s jeho aktuálními potřebami. Každý si tak může nastavit svoje kroky směřující k naplnění vlastních cílů.

Společně pak v každém modulu najdeme spoustu synergií ve zkušenostech účastníků. Každý tak těží nejenom z témat celého tréninku, ale také ze vzájemných diskusí a poznatků sdílených mezi jednotlivými účastníky. Každý účastník pak získává potřebnou sebedůvěru ke změně.

CO SE NAUČÍTE

 • Cílem tréninku je umožnit vám se zastavit a podívat se, proč a co vlastně děláte, co je a co není smysluplné.
 • Pojmenování důvodů, proč vaše dny vypadají nakonec jinak, než jste je plánovali a proč neplníte, k čemu jste se zavázali.
 • Kalendář vyznačuje mantinely vašeho plánování. Naučíte se, jak přistupovat k plánování a jak postupovat, abyste vy řídili kalendář a ne kalendář vás.
 • Jak si vést a jak pracovat se seznamy úkolů, aby se vám úkoly a závazky neustále nepřesouvaly z jednoho dne do druhého.
 • Jak se rozhodovat o tom, které záležitosti v danou chvíli odbavit, jak dát věci do pohybu, aby vám nezůstávaly nekonečně dlouho v úkolovníku.
 • Způsoby jak krotit časožrouty, tedy zažité návyky, které brzdí vaši efektivitu a konzumují čas, který byste mohli využít jinak.
 • Smysluplnost je esenciální přísadou tréninku a proto i pohled na důležitost a naléhavost, jako na dva odlišné atributy úkolů, vám pomůže při rozvrhování dne.
 • Vše co děláte, vychází z vašich přání, cílů a životních rolí. Cvičením zjistíte, jaké to jsou a nastartujete úvahy o tom, proč vlastně některé věci děláte, či neděláte.
 • Jak využít různých typů synergií a dělat správné věci ve správný čas.
 • Jak odolat náporu a efektivně odbavovat různé záležitosti se zaměřením na zpracování e-mailů.

Vratislav Čermák

Po 10 letech manažerské práce pro T-Mobile jsem opustil svůj „teplý flek“ a vydal se tak opravdově za svým aktuálním snem; za tím, v čem vidím smysl a kde vnímám, že mohu plně využívat svých znalostí a dovedností a pomáhat lidem ve svém okolí. Jsem trenér osobní produktivity a time managementu. Používám tyto pojmy proto, že je lidé znají, nicméně pro mě se pod nimi skrývá především schopnost řídit a někam směrovat sebe sama. Nemalou část mého žití pak přestavuje projektové řízení, které je mojí hlavní pracovní doménou už od roku 1999. Řídil jsem řadu zajímavých technologických a inovativních projektů; vedl týmy projektových manažerů v mezinárodní korporaci i malých firmách. Navrhoval jsem projektové metodiky, dokumentové knihovny, zaváděl potřebné procesy a školil řady začínajících i zdatnějších projektových manažerů.

Storno podmínky

Pokud se nebudete moci akce zúčastnit, odhlaste se prosím písemně (emailem). V případě odhlášení v průběhu 10 kalendářních dnů před zahájením kurzu, je účtován storno poplatek ve výši 30% z ceny kurzu. V případě odhlášení 5 a méně kalendářních dnů před konáním kurzu je účtován storno poplatek ve výši 80% z ceny kurzu. 
Pokud se přihlásíte a nedostavíte se bez odhlášení na kurz, je účtována plná cena – můžete však za sebe vyslat náhradníka (což nám prosím oznamte).