Upravit stránku
  • Cena bez DPH5 700,00
  • Termín 24. 9. 2020 09:00

Rozsah 1  (den / dní)
Místo konání Palác Chicago, Charvátova 58/11 110 00 Praha 1
Počet míst 14
Stav Volná místa

Pořadatel: 

Projectman

Školení předává důležité koncepty z vyjednávání a je připraveno pro kontext projektových manažerů. Vede ho Michal Musil z GrowJOB ve spolupráci s Petrem Janišem, Managing Partnerem Projectmana.

NA ŠKOLENÍ ŘEŠÍME:

  1. Školení Vás naučí, jak se dobře připravit na vyjednávání o termínu či ceně, zlepšit svou vyjednávací pozici (BATNA strategie) a získávat důležité informace v průběhu vyjednávání.
  2. Podíváme se na vyjednávání z pohledu behaviorální ekonomie a vyzkoušíte si pár jednoduchých metod, které můžete okamžitě použít.
  3. Naučíte se vyjednávací styly a efektivněji vést vyjednávání s lidmi, kteří mají styl vyjednávání jiný či pro vás nekomfortní (např. asertivní lidi).

Na tréninku si účastníci vyzkouší modelové situace, kde získají sebe-reflexi na své vyjednávání a dostanou nástroje pro lepší zvládání reálných jednání. Školení je pro maximálně 12 lidí, což podporuje možnost diskuze a interakce s dalšími účastníky z prostředí projektového managementu.

Michal Musil

Michal spolupracuje 8 let s GrowJOB Institute a Petrem Ludwigem.
Dlouhodobě se zajímá o to, co věda ví v oblastech prodeje, komunikace a vyjednávání. Aktuálně spolupracuje se společností LMC na novém projekt Arnold, kde má na starosti implementaci nástroje do firem a podporu obchodu.
Michal je akreditovaným mediátorem a vede kurz o vyjednávání a komunikaci pro magisterské studenty na České zemědělské univerzitě. Je také autorem video kurzu SALESMAJSTR k prodeji a obchodní komunikaci.
Reference: CPI, UniCredit Bank, KPMG, Air Bank, PROFINIT, Colliers a další.

Storno podmínky

Pokud se nebudete moci akce zúčastnit, odhlaste se prosím písemně (emailem). V případě odhlášení v průběhu 10 kalendářních dnů před zahájením kurzu, je účtován storno poplatek ve výši 30% z ceny kurzu. V případě odhlášení 5 a méně kalendářních dnů před konáním kurzu je účtován storno poplatek ve výši 80% z ceny kurzu. 
Pokud se přihlásíte a nedostavíte se bez odhlášení na kurz, je účtována plná cena – můžete však za sebe vyslat náhradníka (což nám prosím oznamte).

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti