Training: Školení Prince2® Foundation - třídenní

Everyday from 09:00, Praha

Získejte znalosti z nejlepší praxe řízení projektů.

 • Máte zkušenosti s řízením projektů, ale potřebujete posílit znalosti v samotném řízení projektů, základních procesech a metodách?
 • Máte někdy pocit, že intuitivní řízení projektů možná nemusí stačit?
 • Chybí Vám prestižní certifikáty?

Připravíme Vás k získání uznávané...

Show all information about training

Získejte znalosti z nejlepší praxe řízení projektů.

 • Máte zkušenosti s řízením projektů, ale potřebujete posílit znalosti v samotném řízení projektů, základních procesech a metodách?
 • Máte někdy pocit, že intuitivní řízení projektů možná nemusí stačit?
 • Chybí Vám prestižní certifikáty?

Připravíme Vás k získání uznávané mezinárodní certifikace PRINCE2®. Účastníci našich školení dosahují vynikajících výsledků u obou zkoušek Foundation (100%) i Practitioner (95%). Protože se metodika PRINCE2® v projektovém řízení osvědčila, řada lidí a organizací jí používá a zavádí. Vychází ze zkušeností tisíců profesionálů, získaných během desítek let, jež mohou využívat současní manažeři a jejich týmy.

Pod vedením zkušeného česky hovořícího lektora a prvního akreditovaného PRINCE2® školitele v ČR Vám pomůžeme blíže pochopit procesy, témata a principy metodiky.

Od začátku roku 2013 jsou testy PRINCE2®Practitioner dostupné jak v anglické tak i české verzi.

Přínosy školení

 • Budete mít možnost seznámit se s životním cyklem projektu a metodikou PRINCE2®. Obdržíte procesní diagram, který obsahuje souhrn metodiky na jediném listu A4.
 • Pochopíte, jak plánovat a organizovat projekty pomocí metodiky PRINCE2®. Naučíte se sledovat jednotlivé procesy, analyzovat a řídit rizika nebo připravit plán projektu pomocí základních plánovacích technik.
 • Metodika má jednotnou terminologii a lze ji použít na jakýkoliv typ projektu.
 • Kurz je navržený tak, aby co nejlépe účastníky připravil k certifikačním zkouškám a maximálně tak zvýšil jejich pravděpodobnost úspěchu.
 • Před samotným nástupem na školení účastníci obdrží sadu přípravných materiálů, včetně CD se zkušebními testy, manuálu PRINCE2® a příručky, která kandidáta navede v přípravě.
 • Během kurzu školitel kombinuje výklad teorie s praktickými příklady podobných těm, které se objeví v testech.Projectman.cz delivers PRINCE2 in conujnction with Symphera s.r.o. (an Affiliate of CUPE International Ltd) PRINCE2 is a registered trademark of AXELOS Limited, used under permission of AXELOS Limited. All rights reserved.

Hide full description
The training provider: Symphera

Location
Praha

Price: 29 000 Prices without VAT
Buy now
Jana%20zmen%c5%a1en%c3%a1 edited
Do you need help? Jana Svěcená 604114825
 

Order

Školení Prince2® Foundation - třídenní
04.02.2020 (09:00) - 06.02.2020I agree with the processing of personal data under the Terms for the following purposes:

Register

Register with

nebo

Classic registration

*
*
*
*
*
I agree with the processing of personal data under the Terms for the following purposes:
×