Useful software: Atlassian JIRA, Atlassian Confluence

Type:
On-line
Web:
Latest update:
Tuesday 3rd April 2018

Attributes of software

Czech localization
Collaborative Software
Issue Tracking System
Scheduling
Project Portfolio Management
Resource Management
Document Management
Moro Logo Claim

MoroSystems si klade za cíl přinést produkty JIRA a Confluence do českých a slovenských organizací a firem jako nástroje pro podporu efektivního řízení procesů, projektů a spolupráce. Jsme dlouholetý partner společnosti Atlassian pro zajištění jejich produktů v České a Slovenské republice. Díky našim bohatým zkušenostem můžeme zákazníkům kompetentně poradit s problematikou úspěšné implementace systémů do společnosti a jejich efektivního využití.

Atlassian JIRA

Propracovaný systém pro projektové a procesní řízení s jednoduchou orientací a příjemným uživatelským rozhraním. Software je speciálně navržen pro účinné týmové plánování, zadávaní issues, workflow management, evidenci, tvorbu analýz a notifikací. S JIRA můžete procesy řídit snáze, rychleji a efektivněji stejně jako již tisíce týmů po celém světě. Aplikace lze doplnit řadou add-ons, které systému propůjčují ještě mocnější funkcionalitu.

Atlassian Confluence

Systém pro sdílení  obsahu a znalostí mezi členy týmu, odděleními a celou organizací. Umožňuje sdílet malé i velkoobsahové soubory, psát poznámky, vést diskuze, vytvářet firemní blog a mnoho dalšího. V intuitivním editoru lze lehce vytvořit kvalitní obsah a sdílet jej s vybranou skupinou uživatelů. Díky Confluence si urychlíte a zefektivníte vnitrofiremní komunikaci a navíc, informace a myšlenky se už nikdy neztratí.

CENA

Cena je odstupňována podle počtu uživatelů a u obou systémů je následující:

10 uživatelů: 10 USD
25 uživatelů: 1 200 USD
50 uživatelů: 2 200 USD
100 uživatelů: 4 000 USD
500 uživatelů: 8 000 USD

Je možné poskytnout klientské a množstevní slevy.

Rate software

Register

Register with

nebo

Classic registration

*
*
*
*
*
I agree with the processing of personal data under the Terms for the following purposes:
×