Upravit stránku

Čím lépe se poznáme, tím více možností spolupráce se nám otevírá!

Protože věříme v sílu spolupráce, rozhodli jsme se podnítit vznik businessové komunity, která bude kromě sdílení best practices také umožňovat lepší vzájemné poznání a dopomoci tak ke kvalitnějším kariérním a obchodním spojením. 

Benefity:

  • CV konzultace (při vyplnění do poznámky "JSEMK2" - zdarma)
  • Proplacení školení EDU
  • Workshopy a webináře
  • Účast na odborných, sportovních, formálních i odlehčených akcích

Kdo už v komunitě je?

V naší recruitérské databázi evidujeme tisíce lidí z oblasti projektového řízení, business analýzy, produktového managementu, UX, grafického designu, testingu a jiných profesí vyskytujících se mezi businessem a IT. Ale asi jen o dvou stech z nich si myslíme (a často jsme už měli tu možnost si ověřit), že jsou skutečnými profesionály. 

  •  Do komunity K2 zahrnujeme kontraktory, kteří jsou s námi aktuálně na projektu u klienta, důležité kontakty u klientů, právě vybrané dvě stovky z lidí, kteří nám “prošli” databází a v neposlední řadě i interní tým Projectman.
  • Mnozí z Vás už součástí komunity jste! Pozná se to lehce: chodí-li vám newslettery s logem Projectman K2, byli jste námi do komunity zařazení. 

Jak mohu do komunity vstoupit?

  • Pro prvotní propojení použijte tento formulář. Náš recruitment tým se s Vámi domluví na úvodním pohovoru, na kterém se vzájemně poznáme, možnosti spolupráce ozřejmíme a kritéria vstupu do komunity Vám vysvětlíme.

  • Jsme-li spolu už v kontaktu a o K2 jste zatím ještě neslyšeli? Neváhejte se s námi o tom pobavit. Kontaktujte Petru, která o komunitu pečuje. 

  • Pokud Vám od nás chodí pravidelně novinky emailem a rádi byste se s námi propojili i na síti, je tu od toho naše uzavřená skupina Projectman K2 na LinkedIn. V ní se dozvíte o všem důležitém dění, můžete prodiskutovat, co Vás aktuálně tlačí na projektu, nebo vznést podnět nebo otázku pro skupinu lidí, kteří denně řeší profesní záležitosti podobné těm Vašim. Přistoupit do ní můžete zde.

Vytváříme prostředí, ve kterém rozvíjíme komunitu nejlepších lidí pro realizaci změn našich klientů.

POCTIVOST ŘEMESLA NADE VŠE

Neošizené výstupy, dodržování oborových standardů a transparentnost jsou nedílnou součástí naší práce.

PRÁCE JE O LIDECH

Nezanedbávej péči o lidi kolem sebe, vystupuj jako uznávaný odborník, ale i jako dobrý člověk, tak aby za tebou mohl kdokoliv přijít s dotazy.

ZMĚNY VYŽADUJÍ ENERGII

Jdi svým elánem příkladem, přines ke klientovi novou energii, dávej práci maximum.

SEBEREFLEXE A UČENÍ JE CESTA K RŮSTU

Naslouchej ostatním a věnuj se svému rozvoji.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti