Upravit stránku

PJM LIFE 03/2022

Úvod do SAFe

Ve středu 23. 3. se v našem HUBu konalo setkání příznivců Agile a jeho škálovatelnosti, aby zhltli Úvod do SAFe v podání Honzy Doležala z PM Consultingu. Obšírné téma jak sladit agilní vývojové týmy do funkčního celku ve velké organizaci Honza podal srozumitelně a v praktickém kontextu. Nálož dalších vědomostí je možné odebrat v dubnu a červnu během dvoudenních školeních Leading SAFe, které skvěle připraví na zkoušku k SAFe certifikaci. 

Co dál se dělo

  • Ve spolupráci s PM Consultigem, naším dlouhodobým a stabilně kvalitním partnerem ve vzdělávání v oblasti PM a Agile, proběhlo školení pro Garret s takovým úspěchem, že si objednali další čtyři běhy.
  • Zároveň jsme odprezentovali velmi úspěšný workshop na téma SAFe vedený Honzou Doležalem, certifikovaným trenérem na SAFe.
  • Karel Smíšovský, Jiří Tonar a Ondřej Kavula pomohli Hello bank! v oblasti Agile a Business analýzy v Agile vs. waterfall na společných workshopech. Přinesli jsme best practices a zkušenosti z projektů a z trhu o tom, jak sladit začínající agilní tým se zbytkem banky, který jede dle tradičních release kalendářů a projektově vedených iniciativ a jak efektivně přinášet zadání a vyhnout se klasickým propastem ve “waterfallových” projektech.
  • V UNIQA pojišťovně jsme proškolili celý tým 10 business analytiků na klíčové principy a postupy v business analýze, aby si mohli úspěšně poradit s probíhající transformací a mergem s AXA pojišťovnou. 
  • Nedávno jsme uspořádali přípravné třídenní školení pro BA na našich projektech, kde jsme je připravovali na certifikaci dle mezinárodně uznávaného standardu IIBA dle BABOK v3 a držíme všem účastníkům palce při skládání certifikace!

Projectmaní skialpy

14. - 16. 1. 2022 proběhly oblíbené skialpy a tentokrát v Krkonoších - Josefově Boudě. Účast byla hojná, prostředí fantastické... no však se podívejte sami :-)

VIDEO ZDE - autorem videa je náš Projectman Martin Handl

Další termín skialpů bude  13. - 15. 1. 2023 (hlaste se klidně už s předstihem Milanovi, ať máte svá místa dopředu zarezervovaná) - příští rok máme totiž opět Josefovu Boudu celou sami pro sebe.

P.S.: A díky těm, co se zúčastnili, za skvělé výkony cestou na-horu, dolů i na baru :)

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti