Upravit stránku

Projektový manažer zajistí správné naplánováním a odřízení Vašich projektů. Budete mít pod kontrolou náklady a zaměření se na to, aby Vám projekt přinesl co největší hodnotu.

Náš recept

Transparentnost – každý projekt má plán, u těch řízených klasickými metodami se zaměřujeme na to, aby bylo předem jasné jak mají vypadat výstupy, kdy je který milník, jaký máme rozpočet a hlavní rizika. U agilních projektů je to sdílený a prioritizovaný backlog a naplánované sprinty. Průběžně komunikujeme postup a překážky tak aby klíčoví "stakeholdeři" věděli jak na tom projekt je a kdy mají očekávat výstupy. 
Efektivita – projekt je dočasná organizace, které musíme nastavit pravidla, pravidelné rituály a komunikace. Přicházíme s představou jak projektové aktivity řídit tak, aby tým trávil co nejvíc času tvorbou hodnoty a zamezilo se zbytečnému schůzování a zmatkům. 
Sladění zájmů jednotlivých stran – změnové projekty jsou složité a je důležité aby klíčoví stakeholdeři táhli za jeden provaz a komunikovali dovnitř stejné poselství. Pomůžeme Vám najít společnou cestu a sladit zájmy jednotlivých stran. 
Přizpůsobení prostředí – prostředí každé firmy je specifické a je proto důležité, aby způsob řízení odpovídal firemní kultuře, hodnotám a způsobu řízení a stal se organickou částí firmy. U každého zákazníka máme jinou autoritu, používáme trochu jinou komunikaci a máme jiné povinnosti. 

Standardy a metodiky

Náš tým má školení a certifikace z metod PMI a PRINCE2 v kombinaci s agilními metodami jako je Scrum nebo PRINCE2 Agile. Standardy používáme s rozumem, tak abychom z nich vybrali to nejlepší a nedělali z projektového řízení byrokratickou zátěž.

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti