Upravit stránku

KLIENT:


European Housing Services 

European Housing Services poskytuje široké spektrum realitních služeb od nákupu, přes pronájem až po správu nemovitostí. Součástí skupiny jsou společnosti Bezrealitky, MAXIMA Reality, Český nemovitostní trust, TvůjSprávce a další.

SLUŽBA:

Outsourcing

Outsourcing pečlivě vybraných expertů je vhodnou alternativou k zajištění interních kapacit, která umožňuje našim klientům získat do svých řad motivované kolegy s nadstandardní zkušeností a garancemi ze strany Projectman.

Jaké oblasti jsme s klientem řešili?

  • Pro EHS řešíme tvorbu nové aplikace pro vypořádání a automatizaci právních kroků souvisejících s prodejem nemovitosti. Jedná se o komplexní systém s koordinací několika společností zejména v oblasti právní a realitní expertizy ve vazbě na externí IT dodavatelskou firmu.  

Co říká o spolupráci klient?

„Projectman nám velmi operativně (do týdne) představil dva zkušené projektové manažery a my jsme se rozhodli pro Luboše Jilicha. Luboš byl schopen náš projektový záměr velmi rychle analyzovat a pochopit. Sehrál dokonce roli business analytika při specifikaci detailních požadavků na fungování nově vznikajícího řešení. Jeho zkušenost, schopnost plánovat, organizovat a asertivně vést zainteresované strany významnou měrou přispívá k efektivitě vývoje nové aplikace a celkové úspěšnosti projektu.
Hendrik Meyer
CEO

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti