Upravit stránku

KLIENT:


Impact Hub

Místo, kde to dokážete! Síť Inspirativních coworkingový prostor. Pulzující networkingové akce. Příležitost pro rozvoj a akceleraci podnikání. Ve čtyřech největších českých městech už více než 10 let.

SLUŽBA:

Konzultace

Pro naše klienty konzultujeme problematiku projektového, změnového a agilního řízení, auditujeme projekty, agilně koučujeme a pomáháme se zaváděním business analýzy a vylepšením UX.

Spolupráci  provádíme vždy dle potřeb klienta, s ohledem na praktický dopad navrhovaných opatření a s přihlédnutím k omezením, které obvykle na straně klientů bývají.

Konzultantský tým sestavujeme vždy z nejlepších dostupných lidí na trhu tak, abychom maximálně efektivně využili bohaté zkušenosti našich kontraktorů.

Jaké oblasti jsme s klientem řešili?

  • Revize projektových postupů a rolí a životního cyklu změny
  • Šablony a projektové checklisty
  • Revize portfolio dashboardu a prioritizace pro vedení společnosti
  • Spolupráce na tvorbě PM podpory v nástroji Notion
  • Podpora a školení klíčových osob

Co říká o spolupráci klient?

“Impact Hub vždy stál na velké osobní angažovanosti, proaktivitě a “srdíčku” všech kolegů. S novou strategií a z ní resultujících aktivit ale sílila potřeba řídit změny strukturovaně a “projektově”. Oceňuji, že kolegové z Projectmanu věc řešili velmi pragmaticky a s ohledem na naše specifika. Za poměrně krátkou dobu se povedlo doručit to nejpodstatnější z projekového “best practice” a získat lepší kontrolu a efektivitu, aniž bychom tím “zabíjeli” nám vlastní kreativitu a fungující způsoby práce.”

Petr Vondrouš
CEO

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti