Upravit stránku
  • Cena bez DPHZdarma
  • Termín 1. 11. 2023 17:30 - 1. 11. 2023 19:30
Místo konání Lidická 66/43, Praha 5 150 00
Počet míst 15
Stav Volná místa

Lenky nejbližší školení ne Efektivní vedení projektůškoleníEfektivní vedení projektůLenky nejbližší školení na Efektivní vedení projektůEfektivní vedení projektůLenky nejbližší školení na Efektivní vedení projektůLenky nejbližší školení na Efektivní vedení projektůLenky nejbližší školení na Efektivní vedení projektů

LeVizuální facilitace je metoda využívající vizuálního přístupu pro facilitování workshopů a vedení schůzek, která pomáhá lidem vidět jejich myšlenky a díky tomu komunikovat a přijímat rozhodnutí. Lenka Čápová na workshopu pro komunitu Projectman nasdílí praktické ukázky této metody a vychytávky, které se jí osobně osvědčily v prostředí velkých projektů v nadnárodních společnostech.
 
Během ochutnávkového workshopu Lenka představí základní techniky vizuální facilitace, které můžeme používat při vedení týmových workshopů, schůzek, inovativních setkání nebo trénincích. Už ručně psaný text je obrázek a obrázek doručí zprávu rychleji a nese s sebou i emoce.

Účastník si osvojí tipy a triky:

  • Jak na čitelné písmo – bude mít možnost vyzkoušet si různé druhy písma a najít to, které mu nejvíce vyhovuje
  • Naučí se základní typy rámečků, odrážek a šipek
  • Ze základních tvarů (kruh, čtverec, kolečko, linka) se naučí kreslit to, co potřebuje (předměty, osoby, emoce.. )
  • Odnese si inspiraci pro „zapamatovatelné“ flipcharty

REGISTRACE ZDE
 

O lektorce Lence Čápové:

Zaměřuji na vedení změnových a transformačních projektů a programů, vedení týmů jak projektových, tak liniových, mezitýmovou spolupráci a facilitaci. Ve své lektorské a mentorské praxi využívám zkušenosti získané jak v mezinárodním prostředí, tak v České republice. Pracovala jsem na různých pozicích jak na straně dodavatele, tak na straně klienta. Vedla jsem různé týmy od zajišťování podpory billingového systému, přes aplikační podporu, vývoj a testování až po tým zákaznické zkušenosti (až 16 přímých podřízených).

Pět let jsem v roli seniorního konzultanta pracovala na mezinárodních projektech v Karibiku, Rusku, Izraeli a Švédsku, kde jsme vyjednávali s klienty implementační podmínky a hledali cestu, jak realizovat různé změnové požadavky. Projektové zkušenosti jsem sbírala převážně v telco oboru, krátkou dobu jsem působila i v bankovnictví. Posledních 5 let pracuji jako externí lektor, trenér, mentor a facilitátor.  Externě spolupracuji s Infinity, Unconventional Education, kde facilituji rozvojové a leadershipové programy pro klienty v Evropě, USA i Asii.

Baví mě pomáhat lidem učit se a měnit úhel pohledu, otevírat témata, která je posouvají dál. Při dlouhodobější spolupráci s jednotlivými týmy mě naplňuje jejich nadšení a odvaha a zkoušet hledat nové možnosti, jak dělat svou práci jinak. Před lety jsem začala své kurzy oživovat vlastními obrázky. Pro své klienty vytvářím i různé vizualice, popř. vizuální záznam z jejich workshopů.

Moje životní motto: V jednoduchosti je krása!

Lenky web

Lenky nejbližší školení na Efektivní vedení projektů 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti