Upravit stránku
  • Cena bez DPHZdarma
  • Termín 1. 11. 2023 17:30 - 1. 11. 2023 19:30
Místo konání Lidická 66/43, Praha 5 150 00
Počet míst 15
Stav Volná místa

Vizuální facilitace je metoda využívající vizuálního přístupu pro facilitování workshopů a vedení schůzek, která pomáhá lidem vidět jejich myšlenky a díky tomu komunikovat a přijímat rozhodnutí. Lenka Čápová na workshopu pro komunitu Projectman nasdílí praktické ukázky této metody a vychytávky, které se jí osobně osvědčily v prostředí velkých projektů v nadnárodních společnostech.
 
Během ochutnávkového workshopu Lenka představí základní techniky vizuální facilitace, které můžeme používat při vedení týmových workshopů, schůzek, inovativních setkání nebo trénincích. Už ručně psaný text je obrázek a obrázek doručí zprávu rychleji a nese s sebou i emoce.

Účastník si osvojí tipy a triky:

  • Jak na čitelné písmo – bude mít možnost vyzkoušet si různé druhy písma a najít to, které mu nejvíce vyhovuje
  • Naučí se základní typy rámečků, odrážek a šipek
  • Ze základních tvarů (kruh, čtverec, kolečko, linka) se naučí kreslit to, co potřebuje (předměty, osoby, emoce.. )
  • Odnese si inspiraci pro „zapamatovatelné“ flipcharty

REGISTRACE ZDE
 

O lektorce Lence Čápové:

Zaměřuji na vedení změnových a transformačních projektů a programů, vedení týmů jak projektových, tak liniových, mezitýmovou spolupráci a facilitaci. Ve své lektorské a mentorské praxi využívám zkušenosti získané jak v mezinárodním prostředí, tak v České republice. Pracovala jsem na různých pozicích jak na straně dodavatele, tak na straně klienta. Vedla jsem různé týmy od zajišťování podpory billingového systému, přes aplikační podporu, vývoj a testování až po tým zákaznické zkušenosti (až 16 přímých podřízených).

Pět let jsem v roli seniorního konzultanta pracovala na mezinárodních projektech v Karibiku, Rusku, Izraeli a Švédsku, kde jsme vyjednávali s klienty implementační podmínky a hledali cestu, jak realizovat různé změnové požadavky. Projektové zkušenosti jsem sbírala převážně v telco oboru, krátkou dobu jsem působila i v bankovnictví. Posledních 5 let pracuji jako externí lektor, trenér, mentor a facilitátor.  Externě spolupracuji s Infinity, Unconventional Education, kde facilituji rozvojové a leadershipové programy pro klienty v Evropě, USA i Asii.

Baví mě pomáhat lidem učit se a měnit úhel pohledu, otevírat témata, která je posouvají dál. Při dlouhodobější spolupráci s jednotlivými týmy mě naplňuje jejich nadšení a odvaha a zkoušet hledat nové možnosti, jak dělat svou práci jinak. Před lety jsem začala své kurzy oživovat vlastními obrázky. Pro své klienty vytvářím i různé vizualice, popř. vizuální záznam z jejich workshopů.

Moje životní motto: V jednoduchosti je krása!

Lenky web

Lenky nejbližší školení na Efektivní vedení projektů 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti