Upravit stránku

O školiteli:

Honza se věnuje zavádění inovativních technologií do organizací, spolupracuje s různou škálou klientů různých velikostí i typů. Startupy, univerzity, akcelerátory a inkubátory, korporace, ale i střední a malé firmy. Během pandemie covidu-19 se zapojil jako dobrovolník v komunitě Covid19cz.cz - Data proti Covid, kde vedl vznik a provoz linky 1212. Komunita byla v roce 2020 oceněna Křišťálovou Lupou v kategorii projekt roku. Další dva roky byl členem Centrálního řídícího týmu Chytré karantény, kde se věnoval několika různým projektům až do jara 2022. Zajímá se o budoucnost práce a života pod vlivem technologií, eGovernemnt. Je aktivní v komunální politice. Má rád historii, je trenérem běhání a (ultra)maratonským běžcem. Při práci se svými klienty se opírá o behaviorální psychologii, designové metody, prvky gamifikace a využívá nejnovějších vědeckých poznatků předních výzkumníků v oblasti sociologie a ekonomie.

Aktuálně vypsaná školení

Připravil pro vás:

Jak jsme klientům zakázali Agile

Jak jsme klientům zakázali Agile

Máme nový a odvážný přístup, jak úspěšně vést debaty o agilizaci firem. Zakážeme to slovo používat. Úplně. Žádný Agile, agilní, agilizovaný. Celkem to funguje, chcete to zkusit také?

PMpod - Podcasty - 3. série

PMpod - Podcasty - 3. série

PMpod jsou podcasty, ve kterých můžete čekat pestrá témata zajímavých osobností z projektového managementu, business analýzy, change managementu a UX.

Data zVesela: Mají data hodnotu?

Data zVesela: Mají data hodnotu?

Jak je to s tou hodnotou dat? To a mnohem více se dozvíte v našem novém článku.
Data zVesela: Digitální transformace

Data zVesela: Digitální transformace

Proč vlastně digitalizujeme, proč procházíme něčím, čemu říkáme digitální transformace?
Data zVesela

Data zVesela

Ať už chcete nebo ne, jsou všude. Chcete datům a jejich zpracování začít rozumět? Série článků o datech pro ne-dataře je tu pro vás.

Odřídí to juno.one

Dostal se nám “do ruky” nový nástroj na řízení projektů. Přinášíme zevrubné představení juno.one, který může být dobrou alternativou nebo i doplněním k JIRA od Atlassianu.

PMpod - Podcasty - 2. série

PMpod jsou podcasty, ve kterých můžete čekat pestrá témata zajímavých osobností z projektového managementu, business analýzy, change managementu a UX.

Jak jsme stavěli UX tým

Krátká rekapitulace naší práce na postavení UX týmu pro našeho významného klienta. Jak jsme postupovali, jak spolupráce vypadala v číslech a co jsme si z ní odnesli za ponaučení.

Posilujeme v business analýze

Již přes dva roky intenzivně pracujeme na posilování jedné z našich klíčových kompetencí, business analýze. Od září 2021 náš tým rozšířil Karel Smíšovský, který budeme mít celou oblast nově na starosti.

UX a Projectman

Rok 2020 přinesl pro Projectman spoustu výzev a novinek. Jednou z nich je i rozšíření našeho zaměření o UX role. UX přirozeně navazuje na úspěšný rozběh business analýzy a rozšiřuje ji o zákaznický zážitek. Tento článek...

PMpod - Podcasty - 1. série

PMpod jsou podcasty, ve kterých můžete čekat pestrá témata, která si tentokrát připravil Janko Uriga.

Obnovení certifikátu PMI PMP, část 2. On-Demand Webinars

V dnešním světě (době), kdy je cestování silně omezeno, se mnoho konferencí a akcí přesunulo na jednu digitální platformu. Dříve, pokud chtěl projektový manažer z východní Evropy vědět co se děje, co je nového v USA, tak...

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti