Upravit stránku

Proč bych se měl účastnit?

Přijít na workshop se dá ze dvou základních důvodů a i jeden z nich je pro účast postačující :-)

  • Prvním je, že téma je pro tebe zajímavé a na workshopu se můžeš v přátelské atmosféře na cokoliv zeptat.
  • Druhým dobrým důvodem je, že se tu potkáš s dalšími projectmany, kteří jsou u jiných klientů a možná řeší podobné výzvy jako ty... nebo jsou to prostě jenom fajn lidi, které stojí za to poznat u pivka!

Veškeré workshopy se budou konat u nás v Lidické (66/43). Více informací o workshopech a registraci na ně najdeš na této stránce, kde budeme informace o jednotlivých tématech aktualizovat. 

Proč bys měl udělat workshop zrovna ty?

  1. Můžeš ostatním ukázat v čem jsi dobrý a posílit svůj osobní brand. Až budeš hledat nové uplatnění bude se ti tato zkušenost hodit.
  2. Máš v hlavě nějaké téma, kterému by ses chtěl v budoucnu věnovat? Tady máš šanci vyzkoušet mezi svými jak dokážeš zaujmout a konfrontovat své zkušenosti s ostatními.
  3. Podělíš se o své know-how s komunitou a uděláš dobrý skutek - zlepšení karmy není k zahození :-)
  4. Dostaneš 10 kreditů.

Jak to probíhá?

Napiš Petře nebo Milanovi. Doladíme anotace a necháme hlasovat o tématech na další období. Když bude o téma zájem, pomůžeme ti s přípravou a uděláme 1 až 2 secvičné. Workshop je na 60 - 90 minut. Akce je neformální, máme pivo, víno a jídlo. Po workshopu podle nálady pokračujeme v debatě a pivech nebo se rozpustíme. Na akce zveme náš tým a přátele ze svého okolí.

Aktuálně plánované workshopy

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti